Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ayrıldıktan Sonra Zeynep Büyük Tepki Gördü! İzleyiciler Diziden Sıkıldı!

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ayrıldıktan Sonra Zeynep Büyük Tepki Gördü! İzleyiciler Diziden Sıkıldı!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisini izleyenler Mehdi'nin ayrılığı konusunda ikileme düştü. Zeynep'in Mehdi'nin ölümünden sonraki süreçte çok değiştiği ve garip davranışlar sergilediği düşünülüyor. Aynı zamanda İbrahim Çelikkol'un diziden veda ederek dizinin geleceğini olumsuz yönde etkileyeceği de belirtildi. Sosyal medyada dönen bazı iddialar ise dizinin canını sıkacak gibi duruyor.

A+A-

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi'nin ayrılığı dizinin genel itibarını etkiledi. Özellikle de Zeynep karakterindeki değişimler de gözle görülür şekilde arttı. Açıkçası izleyiciler bu durumdan memnun değil. Yakın zamanda Zeynep'in düzelmesini ve daha mantıklı şekilde ekran karşısında yer almasını bekliyor. İbrahim Çelikkol'un diziden ayrılması şüphesiz büyük bir boşluk bıraktı. Şimdi ise bu boşluğun nasıl doldurulacağı bilinmiyor.

Mehdi Ayrıldı Zeynep Çöktü!

Mehdi'nin ayrılığı sonrasında Zeynep'in izleyicilerin eleştiri radarına girdiği görüldü. İzleyiciler, Zeynep'in hal ve hareketlerinden fazlasıyla rahatsız oldu. Bu konuda ise sosyal medyada gerekli tepkiyi gösterdiler.

Doğduğun Ev Kaderindir İzlenmeleri Düşebilir!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin izlenmeleri bundan olumsuz etkilenebilir. Yakın zamanda reyting kaybı yaşaması beklenen dizide Mehdi ayrılığı yaşandığından beri olumsuz bir hava esiyor. Sonuç itibariyle İbrahim Çelikkol dizinin başrol oyuncularından biriydi. Başrol olan ve dizide çok önemli bir konuma sahip olan oyuncuyu aniden diziden çekince haliyle dizinin performansında bir aksama yaşandı. Bakalım bu sorun nasıl telafi edilecek. Demet Özdemir, eleştiri yağmuruna tutulmaya devam edecek mi göreceğiz...