Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi'den Üzücü Haber Geldi! Mehdi Diziden Ayrıldı!

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi'den Üzücü Haber Geldi! Mehdi Diziden Ayrıldı!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi izleyicileri bu hafta Mehdi'nin ayrılığına tanıklık edecekti. Ancak dizi bu hafta yayınlanmayacak. Dizinin bu hafta neden olmadığını merak edenler ise sosyal medyada tepkisini dile getirdi. Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi'nin diziden neden ayrıldığı da belli oldu.

A+A-

Doğduğun Ev Kaderindir dizisini izleyenlerin merakla beklediği yeni bölüm bu hafta yayınlanmayacak. Dizide kritik sahnelerin yaşanacağı hafta yeni bölümün yayınlanmaması büyük merak uyandırdı. Mehdi karakterinin diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Ancak bu Çarşamba günü Doğduğun Ev Kaderindir'i izleyemeyeceğiz. Peki Doğduğun Ev Kaderindir dizisi bu hafta neden yok?

Doğduğun Ev Kaderindir Neden Yok?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü bu hafta çeşitli gerekçelerle ertelendi. Yeni bölümün yayınına önümüzdeki hafta devam edilecek. Ancak bu süre zarfında dizinin neden ertelemeye gittiğiyle ilgili kesin bir bilgi de yer almıyor. Dizinin önemli bir oyuncu kadrosuna hitap ettiği düşünülürse böylesine önemli gelişmelerin ayrıntılarının izleyiciyle paylaşılması gerekir.

Doğduğun Ev Kaderindir Mehdi Ayrılıyor!

Mehdi'nin diziden ayrılığı kesinleşti. Önümüzdeki hafta Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde oyuncu ayrılığı yaşanacak. Kimsenin beklemediği bir anda diziye veda eden ünlü oyuncunun bundan sonra hangi projede yer alacağı da merak edildi. Ayrıca dizide başrol oynadığı halde ayrılması reytinglere olumsuz etki edebilir. Sonuç itibariyle dizideki sahnelerin çoğunluğu 3 kişi arasında gerçekleşiyor. 3 kişiden birinin gitmesi, Zeynep ve Barış'ın birlikteliğe daha fazla yakınlaşmasını sağlayacak. Mehdi'nin artık bir rolü olmayacağı için bu sefer dizinin devamlılığı açısından nasıl bir yol izlenecek göreceğiz.

Mehdi Diziden Neden Ayrılıyor?

Mehdi'nin ayrılık nedeni olarak ise senaryolar gösterilmekte. Senaryoya göre Mehdi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden ayrılacak. Ancak bu ayrılıkla kalmayıp çeşitli değişikliklerin diziyi etkileyeceği belirtiliyor. Ayrıca yeni oyuncu transferinin de gerçekleşmesi muhtemel. Çünkü dizinin akışkanlığı ve yeniliklere açık olması da reytinglerini önemli oranda etkileyecektir. Bakalım yakın zaman içerisinde hangi ünlü oyuncuyla anlaşılacak. Demet Özdemir ve Engin Öztürk'ün diziye daha fazla hakim olması bekleniyor.