Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Barış'tan Ayrılıyor! Dizi Finale Doğru mu Gidiyor?

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynep Barış'tan Ayrılıyor! Dizi Finale Doğru mu Gidiyor?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümünde Zeynep ve Barış ayrılığı damgasını vuracak. Aynı zamanda Doğduğun Ev Kaderindir'in final bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizinin yakın zamanda final yapması bekleniyor. İzleyiciler Zeynep'e öfkeli olsa da Barış'la olan birlikteliğini çok önemsiyor.

A+A-

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ilginç olaylar yaşanıyor...

Zeynep, kendi mutluluğunu önemseyerek Barış ile ilişki yaşamaya başlamıştı. Ancak hiç beklenmedik şekilde karşılarına çıkan Mehdi karşısında Barış'ın şansı git gide zorlaştı. İzleyiciler son bölümlerde Zeynep'in tavırları karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Sosyal medyada Zeynep karakterine karşı tepkiler mevcut. Ancak dizinin yeni bölümlerinde her şey daha da netleşecek. Barış ile Zeynep her an ayrılabilir. Öte yandan dizinin final yapması da gündemde. 
Doğduğun Ev Kaderindir Barış ve Zeynep Ayrılacak mı?
Doğduğun Ev Kaderindir dizisi yeni bölümün ikilinin ayrılığını bizlere izletebilir. Çünkü Zeynep Barış'ın ablasına ayrılmak istediğini söyleyecek. Mehdi ile olan birlikteliğine kimse anlam veremese de bundan dolayı yakın zamanda pişmanlık duyacağı düşünülüyor. İş işten geçmeden Zeynep'in bir kez daha düşünmesi ve doğru kararı vermesi bekleniyor. Yoksa dizide yaşanabilecekler oldukça kalp kırıcı ve dizinin gidişatını da olumsuz yönde etkilemesi muhtemel olaylar olacak. 


Doğduğun Ev Kaderindir Final Yapabilir mi?
Dizideki bu gelişmeler Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin final yapabileceğini düşündürüyor. İzleyenlerin dizinin final bölümünden hemen öncesini andıran bir takım sahnelerin yaşandığını iddia etmekte. Ancak Doğduğun Ev Kaderindir final yapacak mı onu hep birlikte göreceğiz. En azından bu sezon dizi final yapmadan devam edecektir. Sezon sonu finali ile dizinin normal finali aynı olabilir. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin sona ereceğiyle ilgili resmi bir açıklama olmamasına karşın bu zamana kadar senaryonun gidişatına göre izleyiciler final yapabileceği konusunda hemfikir olmuş durumda. Zeynep ve Barış arasındaki aşkın acı şekilde bitmesinin önüne geçilecek mi göreceğiz. Çünkü izleyenler de Mehdi'yi değil Barış'ı Zeynep'e yakıştırıyor. Zeynep'in tüm gerçekleri görmesi adına önünde pek çok neden bulunurken bu ısrarı daha nereye kadar sürecek yeni bölümden sonra daha iyi anlayacağız.