Doktor Müjgan Bir Zamanlar Çukurova’dan Ayrıldı!

Doktor Müjgan Bir Zamanlar Çukurova’dan Ayrıldı!

Yetenekli oyuncu Melike İpek Yalova, Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrılıyor! Doktor Müjgan karakterini canlandıran Melike İpek Yalova’nın diziden ayrılacağına dair haberlerin yaygınlaşması, gündeme bomba gibi düştü! İşte olayı merak edilen ayrıntıları!

A+A-

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinden ayrıcalığı konuşulan Melek İpek Yalova; bu tür haberlerin doğru olduğuna dair bir açıklama yaptı. Yetenekli oyuncunun almış olduğu şok ayrılık kararının ise hayranlarını üzdüğü ifade ediliyor! Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Doktor Müjgan karakterini canlandıran güzel oyuncu; diziden ayrıcalığına dair haberleri doğruladı. 


Melike İpek Yalova Veda Edecek!

Özellikle Türki Sinemasının unutulmaz ismi olan Türkan Şoray’a benzerliğinden dolayı ilgi odağı olan Melike İpek Yalova; Bir Zamanlar Çukurova dizisiyle yollarını ayıracak! Bu çok ayrılığa bizzat oyuncunun kendisinin karar verdiğine dair bilgiler de etrafta dolaşmaya başladı. 
Yaklaşık olarak 7 yıldır Altan Gültan ile beraber olan güzel oyuncu 2019 yılında da evliliğe adım atmıştı. Yakın zamana kadar özel hayatını gözlerden uzak yaşamaya gayret eden Melike İpek Yalova, son zamanlarda hayranlarını üzecek bir karara da imza attı. Ortaya atılan iddiaya göre Altn Gültan ile yollarını ayıran güzel oyuncu; bu evliliğe de noktayı koydu!
Konuya dair açıklama da bulunan Melike İpek Yalova, ayrılık haberlerinin doğru olduğunu açıkladı. Bu kararı Altan Gültan ile birlikte aldıklarının altını çizen güzel oyuncu; her iki tarafın da sevdiklerini üzmemek için süreci hassasiyetle yürüttüklerinin de altını çizdi!