Dolar Kuru Ne Kadar Oldu? Dolar Düşüyor mu?

Dolar Kuru Ne Kadar Oldu? Dolar Düşüyor mu?

24 Şubat tarihinden başlayan Rusya ve Ukrayna savaşı altın ile birlikte dolar kurunu da vurdu. Altın ile birlikte dolar kuru da bir hayli yükselme yaşıyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Altın ve dolarda bir hayli yükseliş yaşandı. Bu yükseliş altın dışında dolar kurunu da buldu. Alınan bilgiye göre 30 Mart tarihinde dolar kuru da okunu yukarı yöne çevirdi. 30 Mart Çarşamba günü dolar ne kadar oldu? 30 Mart Dolar kuru düşüyor mu? Dolar yatırımcısı ne söylüyor? 30 Mart güncel dolar fiyatı ne kadar oldu? 

30 Mart Çarşamba Güncel Dolar Piyasası

Enflasyon artışı dolar kurunu da vurdu. 30 Mart Çarşamba günü dolar ve Euro ya yönelik güncel gelişmeler vatandaş ile buluşuyor. Son kapanışını 14 TL 'den yapan Dolar/TL kuru alış fiyatı dün 14.50 liradan işlem gördü. Bunun dışında 30 Mart Çarşamba günü güncel dolar ve euro fiyatları da merak söz konusu oldu. Dolar da oynamalar devam ederken  yüzde eksi 0.12'luk bir değişim yaşayan euro ise dün okunu aşağı yöne çevirdi. Alınan bilgiye göre dolar 30 Mart Çarşamba günü 14 seviyelerinde devam ediyor. Kapanışını 16 TL'den yapan euro dün sabah saatlerinde 16.26 TL alış ve 16.20 oldu. 30 Mart Çarşamba günü ise Euro yine 16 seviyesinde işlem görüyor.

Etiketler : ,