Dolar Ne Kadar Oldu? Ayın Son Günü Dolar Kuru Yükseliyor mu?

Dolar Ne Kadar Oldu? Ayın Son Günü Dolar Kuru Yükseliyor mu?

24 Şubat'da başlayan Rusya ve Ukrayna savaşı altın ile birlikte dolar kurunu da vurdu. 31 Mart Perşembe günü altın ile birlikte dolar kuru da bir hayli yükselme yaşıyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Altın ve dolarda yükseliş yaşandı. Bu yükseliş altın dışında dolar kurunu da buldu. Alınan bilgiye göre 31 Mart Perşembe günü dolar kuru da okunu yukarı yöne çevirdi. 31 Mart Perşembe günü dolar ne kadar oldu? 31 Mart Dolar kuru düşüyor mu? Dolar yatırımcısı bugün ne söylüyor? 31 Mart Perşembe güncel dolar fiyatı ne kadar oldu? 

31 Mart Perşembe Güncel Dolar Piyasası

Enflasyon artışı dolar kurunu da vurdu. 31 Mart Perşembe günü dolar ve Euro ya yönelik güncel gelişmeler vatandaş ile buluşuyor. Son kapanışını 14 TL'nin üzerinde yapan Dolar/TL kuru alış fiyatı dün 14.80 liradan işlem gördü. Bunun dışında 31 Mart Perşembe günü güncel dolar ve euro fiyatları da merak söz konusu oldu. Dolar da oynamalar devam ederken bir değişim yaşayan euro ise dün okunu aşağı yöne çevirdi. Alınan bilgiye göre dolar 31 Mart Perşembe günü 14. 65 seviyelerinde devam ediyor. Kapanışını 16 TL' den yapan euro ise sabah saatlerinde 16.26 TL alış ve 16.35 oldu. 31 Mart Perşembe günü ise Euro yine 16. 35 seviyesinde işlem görüyor.

Etiketler : , ,