Ece Ronay'ın Nişanlısı Evde "silahlı adamlar vardı" dedi! Mehmet Ali Erbil İddialara Yanıt Verdi mi?

Ece Ronay'ın Nişanlısı Evde "silahlı adamlar vardı" dedi! Mehmet Ali Erbil İddialara Yanıt Verdi mi?

Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay'ın eski nişanlısı tarafından çekilen videonun perde arkası açıklandı. Mehmet Bilir, yaptığı açıklamada evde silahlı adamların olduğunu da söyledi. Üstelik videonun özür kısmı da kesilmiş. Ece Ronay'ın olduğu programa bağlanarak önemli iddialarda bulundu.

A+A-

Ece Ronay'ın eski nişanlısı Mehmet Bilir'in geçtiğimiz günlerde Mali'nin evine giderek onunla konuştuğu ve video çektiği bir video yayınlandı. Ancak videodaki tutum izleyenleri çıldırttı. Çünkü nişanlısının Ece Ronay'ın adına oraya gitmesi ve Mehmet Ali Erbil'in farklı bir açıdan gözükmeye çalışması dikkat çekti. Ece Ronay'ın da bulunduğu canlı yayına telefonla katılan Mehmet Bilir, gittiği evde Mehmet Ali Erbil ile bağlantılı silahlı kişilerin olduğunu belirtti. Ayrıca videonun önemli kısımlarının kesildiğini açıkladı. İddialarla dolu gelişmede Mali'nin yine önemli olaylarla gündeme geldiği görülüyor.

Özür Dilediği Kısmı Sildi mi?

Mehmet Ali Erbil'in Ece Ronay'dan özür dilediği kısmı sildiği iddia edildi. Tüm bu gelişmeler dahilinde canlı yayına katılan eski nişanlı, kendisine gelen tepki mesajlarından sonra durumu fark ettiğini söyledi. İnsanların Ece Ronay hakkındaki mesajlarına daha fazla dayanamayan Mehmet Bilir, canlı yayına katılarak durumu izah etmeye çalıştı

Evde Silahlı Adamlar mı Vardı?

Mehmet Ali Erbil'in evinde silahlı adamların olduğunu da iddia etti. Ece Ronay'ın da canlı konuk olduğu programda konuşan Mehmet Bilir, silahlı adamların ne için orada bulunduğuna ilişkin detay vermedi. Ancak Mali'nin bu olay nedeniyle bir süre daha gündemde kalacağı düşünülüyor.