Ece Üner Gözyaşı Dökemeyince Dalga Konusu Oldu!

Ece Üner Gözyaşı Dökemeyince Dalga Konusu Oldu!

Kanal D Ece Üner ile Susma programında yine ilginç anlar yaşandı. Zeynep isimli kadının derdini anlatarak ağlamaya başladığı görüldü. Ece Üner de onun gibi duygulanmak isteyince başaramadı ve farklı bir yüz ifadesine sahip oldu. Sosyal medyada Ece Üner ile dalga geçenler ve eleştirenler vardı.

A+A-

Ece Üner, sunduğu programa katılan bir kadının yaşadığı zor şartları dinledi. İzleyiciler kadın için çok üzülürken, Zeynep isimi kadın bir anda ağlamaya başladı. Eşinin kendisini 4 çocuğuyla beraber evden attığını söyledi. Daha sonra onun için o kadar fazla çabalamasına rağmen eşinin kıymet bilmemesinden yakındı. Hal böyle olunca bir anda ağlama krizine giren kadın, izleyicileri de duygulandırdı. Ancak Ece Üner'in hali ise çok daha fazla konuşuldu. Sosyal medyada pek çok kişi sunucu hakkında eleştirel yorumlarda bulunurken bazıları işi espriye döktü.

Ece Üner'in Ağlayamaması Konuşuldu

Ece Üner, Zeynep üzülerek ağlarken gözyaşı dökmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. Yüz ifadesini gören izleyiciler ise bu duruma anlam veremedi. Ağlamaya çalıştığı halde gözünden yaş akmayınca garip bir yüz ifadesine büründü. Sosyal medyada ve özellikle de Twitter'da Ece Üner ile ilgili bazı paylaşımlarda bulunuldu.

Ece Üner Büyük Tepki Aldı

Kendisinin son zamanlarda programda kullandığı ses kayıtlarından tutun da konuklarına kadar pek çok hamlesi eleştiriliyor. Ece Üner ile Susma programındaki sorunlar bitmek bilmedi. İzleyiciler, bu sefer de sunucunun ağlayamaması karşısında tepkisini ortaya koydu.