Ece Üner ile Susma Programında Çocukların Babası Kayınpederi mi Çıktı?

Ece Üner ile Susma Programında Çocukların Babası Kayınpederi mi Çıktı?

Ece Üner ile Susma'nın yeni bölümünde Adnan, eşini babası ile yakalamıştı. Çocuklarının babası olup olmadığını merak ediyordu. Yapılan DNA sonucu sonrasında 5 çocuğunun babası kim öğrenildi. Ece Üner, gerçekleri açıklarken oldukça zorlandı.

A+A-

Ece Üner ile Susma'da çok ilginç anlar yaşandı. 20 senelik eşinin babasıyla ilişkisinin bulunması herkesi şok etti. Bu gelişmeden sonra çocukların babası kim merak edildi. Yapılan testlerin sonucu canlı yayında açıklandı. Adnan ve Ayşegül arasında yaşananlar zaman zaman tansiyonu yükseltti. Ayşegül'e göre Adnan'ın babası kendisinin üzerine geldi. Uyurken ona dokundu ve Ayşegül bu olaylar karşısında ağlamaya başladı. Ancak kimse ona inanmak istemedi. Ayrıca Adnan'ın babasının mirasından pay alabilmek için Ayşegül'e 5 çocuktan 2'sinin babasına ait olduğunu söylemesini istediği belirtiliyor. 

Çocukların Babası Adnan mı?

Adnan, sahip olduğu 5 çocuğu için de DNA testi istedi. Kendisinin baba olup olmadığını anlaması için en kesin yol buydu. Ayşegül ve Adnan arasında yaşanan bu gelişmeye bakılacak olursa pek çok kişi Adnan'ın babasının da çocuk sahibi olma ihtimaline ağırlık vermişti. 

Adnan DNA Sonucuna Sevindi

Adnan'ın DNA sonucu sonrası bütün çocuklarının babası olduğu ortaya çıktı. Ayrıca, Adnan'ın 8-9 ay öncesinde eşini babasıyla bastığı da belirtiliyordu. Yaşanan bu travmatik olaydan sonra soluğu programda almıştı. Ece Üner ise yaptığı DNA açıklaması ile yüreklere su serpti. Şimdi ise olayın nasıl çözümleneceği merakla bekleniliyor.