Ece Üner İle Susma Programında Görülmemiş Rezillik Yaşandı! Defalarca Aldattı!

Ece Üner İle Susma Programında Görülmemiş Rezillik Yaşandı! Defalarca Aldattı!

Ecer Üner'in sunduğu programda eşi tarafından defalarca aldatılan Sedat, karısıyla barışmak istedi. Eşinin aldattığı kişi ise Sedat'ın yeğeni Murat'tı. Ayrıca eşi Nesrin'in neden aldattığını açıklaması izleyicileri şaşırttı. Sedat her şeye rağmen boşanmak istemedi. İşte Kanal D'deki programda şok anlar...

A+A-

Ece Üner ile Susma'da akrabaların dahil olduğu bir aldatma vakası yaşandı. Sedat, eşi Nesrin'in yeğeni Murat ile ilişki yaşadığını öğrendi. Daha sonra programa çıktılar ve Nesrin kendini savundu. O dönem Sedat'ın kendisiyle ilgilenmediğini belirtti. Duygusal boşluğa düşerek Sedat'ın yeğeni Murat ile birliktelik yaşadığını vurguladı.

Sedat Defalarca Aldatıldı

Sedat'ın ablasına göre Nesrin kocasını defalarca aldatmış. Ancak Sedat bunu bir türlü kabullenmek istememiş. Yaşanan gelişmelerde Nesrin'in bambaşka iddialarla gündeme geldiği görüldü. Murat ile Sedat'ın birleşerek öz kızları üzerinden para kazanmaya çalıştığını iddia etti. Sedat, iddiaları reddetmedi ve eşiyle barışmak istediğini söyledi.

Nesrin Barışma Teklifini Reddetti!

Nesrin, ailesinin utanç bir duruma düştüğünü ifade ederek Sedat'ın çiçekli barışma teklifini kabul etmedi. İkilinin ayrılması bekleniyor. Nesrin'in kızı üzerinden para kazanılmaya çalışılması karşısında tepkisini ortaya koyduğu görüldü. Murat ve Sedat arasındaki bağlantının ise garipsendiği belirtiliyor. İzleyiciler, Ece Üner'in programındaki aldatma olayı karşısında ne diyeceklerini bilemedi. Kanal D'de yayınlanan programda Sedat, Nesrin ve Murat arasında yaşananların kafaları karıştırdığı söylendi.