Eda Ece'nin Yeni Adresi Belli Oldu. Ünlü Oyuncu Yasak Elma Dizisinden Ayrılıyor mu?

Eda Ece'nin Yeni Adresi Belli Oldu. Ünlü Oyuncu Yasak Elma Dizisinden Ayrılıyor mu?

Beşinci sezonu ile ekranlara gelen Yasak Elma dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kırıyor. Eda Ece de Yıldız karakteri ile kariyerinin en büyük çıkış yakaladı. Ayrıca yetenekli oyuncu Eda Ece'nin altıncı sezonda da Yaşam Elma dizisinde ekranlara gelmesi bekleniyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Eda Ece, kariyerinde büyük bir dönüm noktası yaşadı. Ünlü oyuncu Yasak Elma dizisinde doğaçlama sahnelerdeki doğal performansı ile kısa sürede çok sevildi. Pazartesi akşamları ekranlara gelen dizinin başrol oyuncusu olan Eda Ece, absürt komediye doğru kaydı.

Eda Ece Büyük Hayran Kitlesine Ulaştı

Eda Ece, Yasak Elma dizisini sırtlayan isimlerin basinda yer alıyor. Alınan bilgiye göre Eda Ece bir sonraki sezonda da Yasak Elma dizisinde olmaya devam edecek. Eda Ece, birçok ünlü isim gibi Disney Plus platformunun ekran yüzü oldu. Bunun dışında ABD’li yayın platformu, yaz aylarında Türk izleyicileri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor. Alınan bilgiye göre yetenekli oyuncu Eda Ece de bu platform ile el sıkıştı. Eda Ece, bu platformda yer alacağı işlerle dünya piyasasında da yer almaya hazırlanıyor. Bunun ardından ünlü oyuncu adına özellikle yurt dışında bilinirliğini artırmak konusunda da adım atacak.