EDHO 7. Sezonda Bombayı Patlattı! Beklenen İsim EDHO Dizisine Katıldı!

EDHO 7. Sezonda Bombayı Patlattı! Beklenen İsim EDHO Dizisine Katıldı!

EDHO dizisiyle ilgili yaşanan belirsizlikler son buldu. Ünlü oyuncu resmen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde! Hayranları bu duruma çok sevindi. ATV dizisi EDHO'ya hangi oyuncu geldi? Ünlü ismin canlandıracağı karakterden dizinin 7. sezon yayın tarihine kadar pek çok şey merak ediliyor.

A+A-

EDHO, yeni oyuncu transferleriyle 7. sezona hazırlık yaparken şaşırtıcı bir duyuru ile gündeme geldi. Başarılı ismin diziye dahil olması tüm dengeleri değiştirecek. Çünkü kendisinin daha önce buna benzer yapımlarda rol aldığı biliniyor. Üstelik izleyici tarafından da desteklenen bir oyuncuydu. Peki ATV'de yayınlanan EDHO dizisinde kim oynayacak?

Uğur Yücel Müjdesi Verildi!

Uğur Yücel, EDHO dizisinde oynayacak. Başarılı oyuncunun son zamanlarda yer aldığı projelerle adeta efsaneleştiği biliniyor. Kendisinin Oktay Kaynarca ile beraber oynayacak olması izleyicileri sevindirdi. Hangi karaktere hayat vereceği konusundaki belirsizlik sürerken ünlü isim hakkında pek çok iddia ortaya atıldı.

EDHO Yakında Başlıyor

Dizinin yayın tarihi de merak edilir oldu. ATV'nin EDHO'su şimdilik beklentileri karşılamış değil. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ne zaman başlayacağı ve dizide neler yaşanacağını yakında paylaşacağız. Oyuncu kadrosundaki değişiklikler diziyi olumlu anlamda etkileyecek. Reytinglerin bu bağlamda daha da yükselerek zirvedeki yerini koruması muhtemel. Ana kadronun sağlam olması, diziye yeni katılanlarla beraber daha da iyi bir noktaya gelmesini sağlıyor.

ensonmedya.com