EDHO Bitecek Kurtlar Vadisi Başlayacak! Oktay Kaynarca Çakır Rolüyle Dönüyor!

EDHO Bitecek Kurtlar Vadisi Başlayacak! Oktay Kaynarca Çakır Rolüyle Dönüyor!

Oktay Kaynarca'nın yıllar önce canlandırdığı Çakır karakterinin tekrar ortaya çıkacak olması herkesi heyecanlandırdı. Kurtlar Vadisi dizisinde oynayacak ünlü oyuncunun EDHO dizisinden ayrılacağı belirtildi. Peki EDHO dizisi ne zaman bitiyor? Kurtlar Vadisi ne zaman başlayacak? Oktay Kaynarca'nın canlandıracağı Çakır karakteriyle ilgili yeni gelişmeleri paylaşıyoruz.

A+A-

EDHO dizisinin son yıllarda en çok izlenen mafyatik ve macera dizisi olduğunu söyleyebiliriz. Dizide yaşanan sahneler özellikle de Oktay Kaynarca'nın hayat verdiği Hızır Çakırbeyli karakteri ile güzelleşiyordu. Ancak şimdi EDHO dizisi için final vakti yaklaştı. Diziden ayrılacak olan Oktay Kaynarca'nın bambaşka bir projeye imza atması bekleniyor.

Hızır Çakırbeyli EDHO'dan Ayrılacak

Hızır Çakırbeyli'nin EDHO'dan ayrılmasının büyük bir yıkım yaratacağını düşünüyoruz. Bu nedenle EDHO dizisi final yapacaktır. Finalden sonraki süreçte ise Oktay Kaynarca'nın hangi dizide yer alacağı merak ediliyordu. O dizi projesi açıklandı.

Kurtlar Vadisi Çakır Geri Dönüyor!

Kurtlar Vadisi'nde oynayan Çakır karakteri bundan yıllar önce yayınlanan sahnelerde o kadar güzel performans gösterdi ki izleyicilerin hala dilinde. Efsaneleşen karakterin tekrar ekrana gelecek olması hayranlarını sevindirdi. Ayrıca dizide yer alan ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, Çakır karakterine hayat vermeye devam edecek. Uzun zamandır yayınlanması beklenen diziyle ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Bakalım önümüzdeki günlerde Oktay Kaynarca'yı Kurtlar Vadisi dizisinde görebilecek miyiz...

Kurtlar Vadisi Ne Zaman Başlıyor?

Kurtlar Vadisi'nin önümüzdeki haftalarda başlaması bekleniyor. Şu an için net bir açıklama olması da diziyle ilgili çalışmaların yürütüldüğü tahmin edilmekte.