EDHO Dizisi Hayranlarına Resmi Açıklamada Bulundu! Yayın İçin Tarih Ve Saat Verdi!

EDHO Dizisi Hayranlarına Resmi Açıklamada Bulundu! Yayın İçin Tarih Ve Saat Verdi!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Çekimlerine Başladı. Neslihan Atagül Diziye Dahil Oluyor. EDHO ekranlarda ne zaman olacak? Yeni oyuncu kadrosuna kimler dahil oldu.

A+A-

ATV kanalı ekranlarında en uzun diziler arasında yer almış olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 7. sezonuyla birlikte ekranlara tekrardan gelmeye hazırlanmakta. Dizini oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil oldu. Bunun yanı sıra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine yeni sezonda dahil olacak olan isimler şimdiden şok etkisi yarattı.
Çekimler Başladı!

Başrollerde Oktay Kaynarca`nın bulunmuş olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezon çekimlerine başlamış bulunmakta. Sevenlerinin büyük merakla beklemiş olduğu dizinin yeni sezon tarihi de açıklanmış oldu. Alınan bilgiler neticesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu 26 Ekim Salı akşamı ekranlara gelecek. Yeni sezonda dizinin oyuncu kadrosuna şok isimler katıldı. Yapılmış olan iddialara göre kadroya yeni bir ismin dahil olduğu söylenmekte.

Neslihan Atagül Tekrardan Ekranlara Çıkacak!
Alınmış olan bilgiler sonucunda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda Neslihan Atagül`ün de kadroya dahil olmuş olacağı iddia edilmekte. Sefirin Kızı dizisi ile büyük bir beğeni toplamış olan Neslihan Atagül yaşamış olduğu sağlık sorunlarından ötürü ekipten ayrılma kararı almış bulunmaktaydı. Yaz sonunda ise hiç bir projede yer almamış başarılı oyuncu Neslihan Atagül uzun süre tatil yaptı. Bunun ardından ise Neslihan Atagül`ün yakında tekrardan ekranlara çıkacak olması iddiaları söylenirken başarılı oyuncunun Çağatay Ulusoy`un başrollerinde yer almış olduğu Yalı Çapkını dizisinde adı geçmekte. Neslihan Atagül basın mensuplarına yapmış olduğu açıklamada bu iddialar yalandı. Ancak dizi setlerine tekrardan görmek için hazır olmuş olduğunu söylemiş olan Neslihan Atagül`ün ismi şu an Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile anılmakta.