EDHO Dizisi İzleyicileri Bu Ayrılığa Dayanamayacak! İki Başrol Diziye Veda Ediyor..

EDHO Dizisi İzleyicileri Bu Ayrılığa Dayanamayacak! İki Başrol Diziye Veda Ediyor..

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yaşanan olaylar bu kadarına da pes dedirtti. Ceylan'ın ölümüyle beraber Hızır Çakırbeyli'nin her bölüm birini öldüreceğini ortaya çıkardı. Tuncay karakterinin başına gelenler ve dizinin sevilen karakterlerinde birinin diziden aniden ayrılması konu edilecek. Hızır Çakırbeyli EDHO'nun yeni bölümünde sinirlerine hakim olamayacak. Peki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılan oyuncular kimler?

A+A-

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Ceylan'ın ölümü herkesi etkilemişti. Dizide yer almakta olan karakterler arasında Hızır Çakırbeyli için önemli bir yere sahip olan Ceylan, diziden ayrıldı. Bu olay sonrasında EDHO, intikam kılıcını çıkardı ve herkesten hesap sormak için harekete geçti. Uzun zamandır Çakırbeyli'yi bu kadar sinirli ve nefret dolu görmemiştik. Reytinglerin bir anda arttığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde inanılmaz ayrılıklar da bizleri bekliyor. Hızır Çakırbeyli'nin diziden koparacağı isimler kesinleşti.

Hızır Çakırbeyli Tuncay'ı Diziden Gönderecek!

Hızır Çakırbeyli'nin ilk hamlesini Tuncay üzerinde yapması büyük ses getirdi. Ceylan'ın intikamını almak için onu bir arabada ablukaya almayı başaran başrol karakteri, Tuncay'ın işini bitirecek. Tuncay'ın ölümü ise önemli bir sahnede ortaya çıkacak. Ancak bu ayrılığın yanı sıra sevilen bir karakterin vedası da büyük ses getirecek. Dizide uzun zamandır oynamakta olan ünlü oyuncunun Çukur'a geçeceği öğrenildi

Hamdi Baba Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Veda Ediyor!

Hamdi Baba karakteri izleyici tarafından seviliyordu. Bu nedenle başarılı karakterin diziden ayrılması izleyicileri üzecek. Öldürülerek dizideki karakterine kalıcı olarak son verecek olan Muhammed Cangören, önümüzdeki haftadan itibaren Çukur dizisinde oynayacak. Çukur'da aşiret reisini canlandıracağı bilinen ünlü ismin artık Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle işi kalmadı.