EDHO Dizisi Kanal Mı Değiştirecek ? Herkesi Şoke Eden Son Dakika Gelişmesi..

EDHO Dizisi Kanal Mı Değiştirecek ? Herkesi Şoke Eden Son Dakika Gelişmesi..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi hakkında birbiri ardına yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Birçok kişi dizinin final olacağını iddia ederken, bunların arasında şimdi bir yenisi daha eklendi. EDHO dizisi kanal değiştiriyor iddiaları doğru mu? İşte son dakika gelişmesi...

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz geçtiğimiz günlerde ekrana gelmemesiyle beraber haftanın en çok konuşulan ve tartışılan dizisi oldu. Twitter üzerinde çok uzun bir zaman boyunca gündemde kalan EDHO dizisinin son durumu hala seyircileri tarafından merak ediliyor.

Peki EDHO dizisinde son durum ne?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilgili final iddialarından sonra şimdi ortaya yeni bir iddia daha atıldı. EDHO'yla  ilgili yeni gelen iddialara göre dizi ATV yerine farklı bir kanala geçebilir şeklinde. Dizinin kanallar yaşanan bir anlaşmazlık sonucunda yayınlanmadığı bilinirken, bu iddia birçok kişi tarafından doğru kabul edildi. Ama bu konuyla ilgili net bir açıklama şimdiye kadar gelmedi.

EDHO final iddiaları yalanlandı!

EDHO dizisiyle ilgili gelen final iddiaları birçok kez yalanlandı. Bu yalanlamadan sonra EDHO seyircisi rahat bir nefes alsa da, dizinin durumunun hala belli olmaması endişelerin devam etmesine yol açıyor. Şimdi herkes haftaya salı günü Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünün ATV ekranlarında karşılarına çıkıp, çıkmayacağını bekliyor. 

Bakalım EDHO dizisi haftaya yayınlanacak mı?