EDHO Dizisinde Yasa Boğan Veda! Projenin Kilit İsmi Kadroya Veda Etti..

EDHO Dizisinde Yasa Boğan Veda! Projenin Kilit İsmi Kadroya Veda Etti..

TV8 ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finali bölümüyle ekranlara veda etti. Dizi sezon finaliyle beraber kadrosunda çok uzun zamandır yer alan bir isimle de yollarını ayırdı. Başrol oyuncularından biri artık projede yer almayacak.

A+A-

ATV ekranlarının en uzun soluklu dizisi herkesin bildiği gibi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi. Yıllardır yayınlanmasına rağmen popülerliğinden bir şey kaybetmeyen EDHO dizisinin reytingleri de gayet iyi durumda. Başladığı günden bu yana kadrosuna birçok usta ismi ekleyip, kaybeden diziden bir kopma daha meydana geldi. Birkaç sezondur EDHO dizisinde canlandırdığı İlyas Çakırbeyli karakteriyle beraber büyük bir hayran kitlesine ulaşan ünlü oyuncunun vedası herkesi derinden sarstı.

EDHO dizisine büyük ayrılık! O isim artık yok..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde çok kilit bir ismi canlandıran, hatta dizinin gidişatına yön vermeyi başaran bir karakterin vedası senaryonun gidişatını da büyük ölçüde etkiledi. Sevilen diziye veda eden Ozan Akbaba'nın yeni bir diziyle anlaşıp, anlaşmadığı ise şimdilik belli değil.

EDHO dizisi yayın hayatına son hız devam edecek..

EDHO dizisi kadrosundan kayıplar verse de, yeni sezonda yayın hayatına hız kesmeden devam edecek. Dizi yine aynı gününde salı akşamları heyecan dolu bölümlerle sevenlerinin karşısına çıkarak, reyting rekorlarının arasına yenilerine ekleyecek.

Etiketler : , ,