EDHO Dizisinden Yeni Haberler Var! Farklı Kanal Açıklaması Geldi..

EDHO Dizisinden Yeni Haberler Var! Farklı Kanal Açıklaması Geldi..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile ilgili yeni açıklamalar geldi. Dizinin başrol oyuncusundan gelen açıklamalar seyircileri bir kez daha hayal kırıklığına uğratırken, dizinin yeniden başlama ihtimalinin olmadığı öğrenildi.

A+A-

CNN Türk'ün haberi göre; Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekranlara veda etmesinin ardından epey bir zaman geçti. Seyirciler arasında hala büyük bir tartışma yaşansa da, EDHO dizisinin yeniden başlama ihtimalinin günden güne daha da azaldığı bir gerçek. Diziyle ilgili yeni haberler başrol oyuncusundan geldi. İşte detaylar...

Başrol oyuncusundan yeni EDHO açıklaması! Seyirci yine hayal kırıklığına uğradı...

Dizinin başrol oyuncusu olan Oktay Kaynarca'dan yeni açıklamalar peş peşe geldi. Bir giyim markasının reklam yüzü olan ünlü oyuncuya diziyle ilgili çeşitli sorular soruldu. Oyuncu bu sorulara cevap olarak "Artık başka kanalla mümkün değil, bitti" diyen ünlü oyuncu, başka bir diziye başlayıp başlamayacağı sorusuna ise "Hayat bu belli olmaz" ifadelerini kullandı.

EDHO bir daha başlamayacak!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bir daha başlamayacağı artık kesinleşti. Dizinin farklı kanalda yayınlanması da mümkün olmayınca EDHO'nun yeniden başlayacağına dair iddialarda yeniden yalanlanmış oldu. EDHO dizisinin bir daha ekranlara gelme ihtimali hala çok az da olsa bulunsa da, bu durum nerdeyse imkansız olarak görülüyor.