EDHO'da Aksiyon Zirvede! Hızır'ın Sabrı Tükeniyor..

EDHO'da Aksiyon Zirvede! Hızır'ın Sabrı Tükeniyor..

ATV ekranlarının birkaç yıldır yayınlanan, kanalın en çok izlenen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi bu akşam yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizi bu akşam seyircisini adeta ekrana kilitleyecek

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz zirvede..

Atv ekranlarının aksiyon denilince akla gelen ilk dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümleri ile ekrana gelmeye devam ediyor. Sevilen dizi her salı akşamları izleyicilerinin ekranlarına gelerek adeta herkesi ekrana kilitliyor. Sevilen dizinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Hızır'ın sabrı taşıyor.

EDHO'da bu akşam..

Yeni bölümde, amcası Hızır'ın hayatını koruma altına almak için iyileştiğini herkesten gizleyen Alpaslan Çakırbeyli, bu olayların arasında İlhan’ın infazına imzasını atar. İki kez göğse bir kez kafaya sıktığı kurşun yüzünden tüm şüpheleri üzerine çekmesine rağmen Alpaslan Çakırbeyli, üstünede ki tüm şüpheleri yok etmeyi başarır.

Hızır Çakırbeyli bir yandan da, Yavuz Sincanlı’nın verdiği listenin peşinden giderek düşmanlarının kökünü kazımaya çalışır. Tek tek hepsinin üstüne gidip gücünü göstermek isteyen Hızır Çakırbeyli’nin yanında her zaman olduğu gibi yine ailesi ve dostları yer alır. Listede en dikkat çeken isimlerden olan Rıdvan’la mekanında karşı karşıya gelen Hızır Çakırbeyli çıkış planı için de Kimsesiz Doğan’dan yardım ister. Hızır Çakırbeyli ve dostlarının koruyuculuğunu ise kanuni Asım üstlenir.