EDHO'da Başrol Oyuncusu Kalmadı! Ünlü İsimler Diziden Ayrılıyor!

EDHO'da Başrol Oyuncusu Kalmadı! Ünlü İsimler Diziden Ayrılıyor!

EDHO dizisinde Façalı ve İlyas Çakırbeyli karakterlerinin diziye veda edeceği öğrenildi. Ozan Akbaba ve Turgut Tunçalp'in diziden neden ayrıldığı merak edildi. ATV'nin sevilen dizisinde ayrılıklar üst üste geliyor.

A+A-

EDHO dizisi heyecanlı sahneleri ile izleyiciyi etkilemeyi başarıyor. Ancak her hafta en az bir oyuncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan ayrılıyor. Bu ayrılıklar elbette akıllara final tarihini getiriyor. Ancak yapılan açıklamada sevilen yapımın sezon finali ile ara vereceği belirtilmişti. Peki bu hafta hangi oyuncu diziden ayrılabilir? Başrol karakterleri ayrılık tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor.

EDHO'da Çakırbeyli Ayrılığı Yaşanacak!

İlyas Çakırbeyli, diziden her an ayrılabilir. Çünkü başrol karakterini oldukça zor anlar bekliyor. Ozan Akbaba'nın canlandırdığı karakter dizinin yeni bölümünde ekranlara veda edebilir. Bu durum karşısında izleyiciler de şaşkınlığını koruyor. Çünkü kimse böyle bir gelişmenin yaşanacağını tahmin etmiyordu.

Façalı EDHO'ya Veda Edecek!

İlyas'tan hemen önce Haşmet Façalı'nın diziden ayrılması bekleniyor. Turgut Tunçalp, EDHO'da yer aldığı süre boyunca elinden geleni yaptı. Daima adından söz ettiren bir oyuncu oldu. Bu nedenle ayrılığı büyük ses getirecek. Fakat neden ayrıldıkları da merak ediliyordu. Bu sorunu da açıklığa kavuşturalım. Her iki isim de senaryo gereği ekranlarda boy gösteremeyecek. Ancak uzun süredir yer almaları nedeniyle namluların bir şekilde kendisine dönmesi gerekiyordu. Çakırbeyli ailesi bu kaybından sonra işleri tersine çevirecek hamleler de bulunabilir.