EDHO'da Resmen Deprem Oldu! 10 Oyuncu Birden Diziden Ayrılıyor!

EDHO'da Resmen Deprem Oldu! 10 Oyuncu Birden Diziden Ayrılıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümünde Oktay Kaynarca'nın canlandırdığı Hızır Çakırbeyli'ni hiç olmadığı kadar intikam dolu göreceğiz. Sanem Çelik'in hayat verdiği Ceylan, öldürülmüştü. Çakırbeyli bunun intikamını almak için dizide pek çok kişinin ölümüne neden olmaya hazırlanıyor. Bu da demek oluyor ki EDHO'da oyuncu ayrılıkları meydana gelecek. Peki hangi oyuncular EDHO dizisine veda ediyor?

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, içeriği ve oyuncu kadrosu ile o kadar etkileyici sahnelere sahip ki son yaşanan olaylardan sonra izleyicinin dikkatini daha fazla çekmeyi başardı. EDHO izleyenlerin merakla beklediği bazı sahneler de fragmanda gösterildi. Buna göre Hızır Çakırbeyli'nin sözleri büyük yankı uyandırdı. Pek çok kişiden intikam alacağını ilan eden Çakırbeyli, Ceylan'ın ölümünde sorumlu olan herkes ile tek tek mücadele edeceğinin altını çizdi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Büyük Ayrılıklar Yaşanacak!

Hızır Çakırbeyli'nin intikam sözü üzerine EDHO'da önemli ayrılıkların yaşanacağı düşünülüyor. Çünkü Ceylan gibi önemli bir karakterin ölümünden sonra karakteri canlandıran Sanem Çelik diziden ayrılmıştı. Oktay Kaynarca da diziden ayrılan ünlü oyuncuyla fotoğraf paylaşarak kendisine veda etmişti. Sosyal medyada pek çok kişinin beğendiği bu paylaşım sonrasında gözler Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin fragmanına yöneldi. Çünkü fragmanda oldukça önemli sahneler yer arıyordu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Kimler Ayrılacak?

EDHO dizisinde önümüzdeki bölümlerde bazı ayrılıkların yaşanabileceği öngörülüyor. Ancak bu konuda herhangi bir isim verilmedi. Hızır Çakırbeyli'nin düşmanları arasında bulunan herkes diziden ayrılmaya aday. Onunla mücadele etmekten çekinmeyenlerin bir şekilde ölerek diziye veda edeceği düşünülüyor. Dizinin yeni bölümünde Çakırbeyli'nin hiç olmadığı kadar sinirli ve intikam sevdalısı olduğunu göreceğiz. Daha önceki bölümlerdeki gibi kendisi hiçbir şeyi umursamayan ve istediğini alan bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Bir süredir sahip olduğu sessizliği bozacak bir adım atması bekleniyor. Başarılı karakteri Oktay Kaynarca canlandırmakta. Birkaç senedir hayat verdiği bu karakteri o kadar güzel benimsedi ki dizinin reytinglerinin önemli bir kısmı başrol karakteri sayesinde yükseldi. Önümüzdeki bölümlerde daha da yüksek reytinglere sahip olması beklenen dizinin fragmanı bile oldukça heyecanlı.