EDHO'da Yine Bir Ayrılık Daha! Hızır Çakırbeyli'ye Yeni Partner Gelecek..

EDHO'da Yine Bir Ayrılık Daha! Hızır Çakırbeyli'ye Yeni Partner Gelecek..

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi heyecanlı sahneleri ile yayınlanmaya devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 6 sezondur istikrarlı bir şekilde seyirciye ekranda tutmayı başardı. Konusu ve oyuncu kadrosu ile kemik izleyici kitlesine sahip olan dizi, bir ayrılık kararını daha açıkladı.

A+A-

Koronavirüs salgınından dolayı bazı isimler diziye veda etti. Sabiha Toziya sağlık probleminden dolayı diziden ayrıldı. Bunun dışında Senem Çelik ve Avukat Ebru karakterine hayat veren Dilşad Şimşek de diziye veda eden isimler arasında yerini aldı.

Bu vedaların ardından hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı. Dizi 190 bölümünde ekranlara bir ismin daha veda edeceğini açıkladı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda oyuncu kadrosunu değiştiriyor mu? İşte detaylar…

Pelin Akil Diziden Ayrılma Kararı mı Aldı?

Pelin Akil diziden ayrılma kararı mı aldı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan Pelin Akil'in hayat verdiği Bahar karakteri, Hızır Çakırbeyli'nin vurulmasını önlemek için kurşun önüne atladı. Dizinin 190. bölümünde Pelin Akil diziye veda mı edecek?

Hızır Çakırbeyli'nin vurulmasını önlemek için kurşun önüne atlayan Bahar’ın akıbeti dizinin yeni bölümünde belli olacak.

Dizi Hayranlarının Sert Tepkisi İle Karşılaştı!

Dizi hayranlarının sert tepkisi ile karşılaştı! Dizi hayranları Ceylan karakterinin ardından Pelin Akil'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak ediyor. Yeni bölümünde yine heyecanlı sahnelere ev sahipliği yapan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde Hızır için kurşunların önüne atlayan Bahar diziden ayrılıyor mu? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni bölümü ile 13 Nisan Salı akşamı ekranlarda olacak.