EGO Dizisi Ne Zaman Final Tapacak? EGO Dizisi Toplam Kaç Bölüm Yayınlanacak..

EGO Dizisi Ne Zaman Final Tapacak? EGO Dizisi Toplam Kaç Bölüm Yayınlanacak..

EGO dizisi kaç bölüm sürecek? EGO Ne zaman final yapacak? Sizlerle paylaşacağız. Yönetmen koltuğunda Doğa Can Anafarta’nın oturduğu EGO dizisinin çekimleri Antalya’da başlamıştır. Pastel Film imzalı Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler EGO dizisinin kaç bölüm süreceğini ve ne zaman biteceğini de merak etti. Bundan dolayı da EGO dizisi kaç bölüm olacak sürecek? Ne zaman final yapacak? Sizlerle paylaşacağız.

A+A-

5 Şubat 2023 tarihinde yayın hayatına başlayan Erkeğe Güven Olmaz (EGO) dizisi bir Fox TV ekranlarında yayınlanmaktadır. İzleyiciler dizinin kaç bölüm süreceğini de merak etti. EGO dizisi sosyal medyada da büyük ilgi görmüştür. Yayınlamadan önce dikkatleri üzerine çeken EGO, pazar günleri yayınlanan Yargı ve Teşkilat gibi dizilerden dolayı istediği kitleye ulaşamamıştır. Bizler EGO dizisinin ortalama 20-25 bölüm süreceğini tahmin ediyoruz.

EGO Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Başrolünü Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Erkeğe Güven Olmaz (Ego) dizisinin izleyicileri dizinin final tarihi de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. EGO dizisi totalde ve AB Grubunda aldığı reytinglerle 10. sıraya yerleşmiştir. Teşkilat ve Yargı dizilerinden dolayı istediği oranda reyting alamayan EGO dizisinin ne zaman final yapacağı henüz belli değildir. Bizler dizinin final tarihi belli oldu o zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

EGO Dizisi Ne Zaman Bitecek?

Senaryo süpervizörlüğünü Can Sinan’ın üstlendiği EGO dizisinin senaryosunu A. Orçun Okşar, Gülsev Karagöz, Zafer Özer Çetinel yazacaktır. Erkeğe Güven Olmaz (Ego) dizisi yayınlamadan önce büyük ilgi görmüştü. Ancak dizi başladıktan sonra istediği oranda reyting alamamıştır. Totalde aldığı reytinglerle 10. sıraya yerleşen EGO dizisinin ne zaman biteceği hakkında net bir bilgi yoktur. Bizler, Erkeğe Güven Olmaz dizisinin bu sezon biteceğini düşünüyoruz.

EGO Dizisi 2. Sezon Olacak Mı?

Ego dizisi Fox Tv’de yayınlanmaktadır. Pazar günleri ekrana gelen Ego dizisi istediği kitleye ulaşamamıştır. Totalde aldığı reytinglerle 10. Sıraya yerleşen EGO dizisi reytinglerinde yükselişe geçmezse eğer erken final yapacaktır. Bizler, EGO dizisi bu reytinglerle devam ederse eğer 2. sezon olmayacağını düşünüyoruz. Ancak yinede, önümüzdeki günlerde dizinin reytinglerinde değişiklik olursa bunu sayfamıza ekleyeceğiz.

EGO dizisi kaç bölüm sürecek? Ego Ne zaman final yapacak erken final olur mu? Sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler : ,