EGO Dizisi resmen rekor üstüne rekor kırdı! EGO Dizisinde neler oluyor?

EGO Dizisi resmen rekor üstüne rekor kırdı! EGO Dizisinde neler oluyor?

Alınan bilgiler neticesinde EGO dizisi çok iyi sonuçlar alarak yoluna devam ediyor ve ekran başındaki izleyicilerden de tam not almayı başarıyor ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’u buluşturan FOX’un iddialı dizileri arasında yer alan EGO dizisi alınan bilgiler neticesinde gerek konusu gerek ise oyuncak kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır biten ekran başındaki izleyiciler ise şimdiden yeni bölümünde neler olacağını merak etmeye başladı ve yeni bölüm fragmanı ise dekor üzerine rekor kırmaya devam ediyor.

EGO dizisinde büyük rekor

Yapılan araştırmalar neticesinde Ego dizisi alınan bilgiler sonucunda ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alır iken bunun ile birlikte ekran başındaki izleyiciler ise dizinin konusu dışında oyuncu kadrosunun çok kaliteli olduğunu dile getiriyor. Bunun ile birlikte yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı EGO dizisi aynı zamanda reytingler dışında YouTube üzerinden de izlenme rekoru kırdı ve birçok kitleye ulaşırken aynı zamanda kemik izleyici kadrosu ile de yoluna devam ediyor ve ekran başındaki izleyiciler şimdiden dizinin yeni bölümünde neler olacağını merak ile beklediklerini sosyal medya hesaplarından dile getiriyor. Ayrıca dizinin yayınlanan fragmanı yine rekor seviyede izlendiği de ifade edilenler arasında yer alıyor.

Etiketler : ,