Elkızı Dizisi Tepkilerin Hedefinde! RTÜK Diziyi Bu Kez Affetmeyebilir.

Elkızı Dizisi Tepkilerin Hedefinde! RTÜK Diziyi Bu Kez Affetmeyebilir.

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Elkızı şimdilerde tüm tepkilerin hedefinde ki dizi konumunda bulunuyor. RTÜK tarafından çok ağır cezalar verilen dizinin bazı sahneleri hala seyirciler tarafından yoğun bir şekilde eleştiriliyor.

A+A-

FOX ekranlarında geçtiğimiz günlerde başlayan Elkızı dizisinde ki bazı sahneler çok büyük tepkilere yol açmıştı. Dizinin bu kadar yoğun tepkiler almasının ardından RTÜK ( Radyo Televizyon Üst Kurulu) çok ağır cezalar kesilmişti. Dizinin istenmeyen sahneleri tekrar bölümlerinden kaldırılmış ve bir daha da gösterilememişti. Ama bütün bunlar seyircilerin tepkisini dindirmeye yetmedi.

Elkızı dizisine gelen tepkilerin sonu gelmiyor!

FOX ekranlarının yeni dizisi Elkızı'nın ilk bölümünde görülen kadına şiddet ve köpek sahneleri hala sosyal medyada çok tartışılıyor. İzleyiciler dizinin böyle giderse çok kısa bir zamanda final olacağını belirtirken, bu iddialar doğruluk değeri de taşıyor. Çünkü dizi böyle giderse RTÜK tarafından gelen cezalara daha fazla dayanamayacak gibi görünüyor.

Elkızı'nda şiddet sahneleri azalacağa benziyor...

RTÜK tarafından gelen cezaların ve seyircilerin büyük tepkilerinin ardından Elkızı dizisinde ki şiddet sahnelerinin azalması bekleniyor. Hatta dizi bu tepkilerden sonra herhangi bir şiddet sahnesi bile yayınlamayabilir. Dizi tepki gördüğü kadar, reytinglerde de başarılı olması da dikkat çeken diğer konulardan biri. Elkızı şimdilik cumartesi akşamları FOX TV ekranlarında izleyicileri ile buluşmaya devam ediyor.