Elkızı Dizisinde O Sahneler Yayından Kaldırıldı! RTÜK Bu Kez Affetmedi..

Elkızı Dizisinde O Sahneler Yayından Kaldırıldı! RTÜK Bu Kez Affetmedi..

FOX ekranlarının yeni başlayan ve büyük tartışmalara yol açan Elkızı dizisinin birçok sahnesi RTÜK tarafından yayından kaldırıldı. Dizinin daha ilk bölümünden bu kadar ağır cezalar alması başta seyircileri olmak üzere herkesi şaşırtmıştı.

A+A-

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Elkızı daha başlamadan adından söz ettirmeye başlamıştı. Geçtiğimiz hafta cumartesi günü ilk bölümüyle seyircilerinin karşısına çıkan Elkızı dizisi birçok sahnesi ile büyük tepkilere yol açtı. Dizinin bu kadar tepkiye rağmen aldığı reytinglerde yok artık dedirtti. Elkızı dizisi daha şimdiden birçok cezaya katlanmak zorunda kaldı.

Elkızı dizisinin konusu nedir ?

Dizinin konusu hakkında yer alan bilgiler kısaca şöyle;

Gemi su almaya başladığı gün, ilk "El kızı"nı attılar aşağı.."

Biz çok mutlu bir aileydik. Annem babamın gözünün bebeğiydi. Gelini değil kızıydı babaannemin. Bir tanesiydi bütün sülalenin. Sonra bir gün babam başka bir kadını sevdi. Doğurduğu çocuğa kadar onların, annemse elin kızı oldu birden. Gemi su almaya başladığı gün ilk anemi attılar gemiden.

Annesinin kaderini yaşarmış kızlar. Ama bilmedikleri bir şey var. Kaderimi annemden, kanımı babamdan almışım ben. Annem gibi kendime kıymam.

Elkızı dizisinin o sahneleri yayından kaldırıldı!

Elkızı dizisinde ki köpek sahnesi ve birçok kadına şiddet sahnesi birinci bölümden kaldırıldı. Dizinini ilk bölümünün yayınlanan tekrarlarında bu sahnelere yer verilmedi. Elkızı'nda bu şekilde faklı sahnelerin olup, olmayacağı ise çok merak ediliyor.