Elkızı Dizisinin Kadrosuna Yeni Transfer! Uzun Zamandır Ekranlarda Yoktu..

Elkızı Dizisinin Kadrosuna Yeni Transfer! Uzun Zamandır Ekranlarda Yoktu..

FOX'un yeni dizisi Elkızı'nın kadrosuna yeni bir isim transfer oluyor. Kadrosunda birbirinden başarılı oyuncuları barındıran Elkızı bu transferiyle kadrosunu daha da güçlendirecek hatta belki reyting oranlarında da büyük bir artış yakalayacak.

A+A-

Son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde canlandırdığı Songül karakteri ile gördüğümüz genç oyuncu Gökçe Akyıldız ekranlara verdiği uzun bir aranın arından yeniden sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Genç oyuncu bu uzun aranın ardından Elkızı dizisi ile hayranları ile buluşacak.

Elkızı dizisinin kadrosuna yeni transfer!

FOX TV ekranlarının yeni dizisi Elkızı geçtiğimiz günlerde RTÜK'ten aldığı cezalarla gündeme gelmişti. Dizi daha ilk bölümünden ekrana getirdiği bazı sahneler yüzünden RTÜK'ten çok ciddi cezalar alsa da, yayın hayatına devam etme kararı almıştı. Yeni dizi kadrosuna çok geçmeden bir genç ismi daha ekledi. Dizinin kadrosuna son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde gördüğümüz başarılı genç oyuncu  Gökçe Akyıldız katıldı.

Genç oyuncu  Gökçe Akyıldız yeni dizisi hakkında konuştu!

Oyuncu yeni dizisi hakkında “Çok güzel bir işe dahil oluyorum. Güçlü bir kadın hikayesinde yer alacak olmak benim için çok özel. Yayınlanan bölümleri ile izleyiciyi derinden etkileyen Elkızı, umarım yeni bölümleriyle başarısını daha da arttırır.” ifadelerini kullandı. Hayranları kendisini yeni dizisinde şimdiden merakla beklemeye başladı.