Elkızı Rakipleri Karşısında Büyük Hezimet Yaşadı! Final Yolu Sonuna Kadar Açıldı..

Elkızı Rakipleri Karşısında Büyük Hezimet Yaşadı! Final Yolu Sonuna Kadar Açıldı..

FOX ekranlarının yeni dizisi Elkızı çok büyük bir reyting sıkıntısı yaşıyor. Dizi geçtiğimiz akşam yine hiç beklenmeyen bir hezimet yaşadı. Açıklanan reyting sonuçlarından sonra dizinin final olma ihtimalinin büyük ölçüde arttığı anlaşıldı. Elkızı dizisi artık yolun sonuna çok yaklaştı.

A+A-

Başrollerinde geçtiğimiz sezon yine ortak bir projede yer alan genç oyuncular Sevda Erginci ve İsmail Ege Şaşmaz'ı barındıran Elkızı dizisi üçüncü bölümüyle geçtiğimiz akşam ekranlara geldi. Sevilen oyuncular Uyanış: Büyük Selçuklu dizisinde yakaladıkları uyumu bu projede de  devam ettiriyorlar. Dizinin oyuncuları beğeni ile izlense de, reytingler bir türlü yüzleri güldürmüyor.

Elkızı dizisi reytinglerde yine büyük bir hezimet yaşadı!

Elkızı dizisi geçen akşam ekrana gelen bölümüyle reytinglerde yine büyük bir hezimet yaşadı. Bugün açıklanan sonuçlara göre Elkızı TOTAL, AB ve ABC kategorilerinde ilk 5 proje arasında yer almayı başaramadı. Bununla beraber dizi hakkında haftalardır paylaşılan final iddiaları da kuvvetlenmiş oldu.

Elkızı dizisinin kaderi ilerleyen günlerde belli olacak..

Elkızı dizisinin kaderini yine aldığı reytingler belirleyecek. Dizinin yayın hayatına devam edip, etmeyeceği özellikle TOTAL listesinde ki konumu sayesinde ortaya çıkmış olacak. Bakalım Elkızı dizisi hayranlarına hayal kırıklığı yaşayıp final mi olacak, yoksa büyük bir atakla reyting listesinde ki yerini zirveye mi taşıyacak

Her şey ilerleyen günlerde belli olacak...