Emanet dizisi final mi yaptı? Emanet dizisinde her şey ortaya çıktı..

Emanet dizisi final mi yaptı? Emanet dizisinde her şey ortaya çıktı..

Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Emanet dizisi alınan bilgiler neticesinde bunun ile birlikte yayınlandığı günden bu yana çok iyi reyting sonuçları alarak yoluna devam ediyor ve işte haberin tüm detayları..

A+A-

Alınan bilgiler neticesinde Emanet dizisi yayınlandığı günden bu yana gerek konusu gerek ise oyuncu kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır iken bunun ile birlikte yapılan araştırmalar neticesinde dizinin en çok izlenen diziler arasında yer almasının ardından 2 haftadır yayın hayatına ara vermesi dikkatlerden kaçmadı ve ekran başındaki izleyiciler ise neden böyle bir kararın alındığını merak ediyor.

Emanet Dizisi yayından kalktı mı?

Ekranların en çok izlenen dizileri arasında yer alan Emanet dizisinin de aynı zamanda akıbeti merak söz konusu oldu. Yapılan araştırmalar neticesinde Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen diziler arasında yer alan emanet isimli dizinin 7 ile 10 Mart tarihleri arasında yayın hayatına girmeyeceğine yönelik bilgi paylaşımının gündeme gelmesinin ardından neden böyle bir karar alındığına dair henüz net bir bilgi paylaşımı yapılmadı fakat dizinin bu tarihler arasında yayın hayatına girmeyeceği de açıklandı. Kanal tarafından yapılan bu açıklamaların ardından şimdi ise birçok izleyicinin gözü emanet izin ve dizinin ne zaman yayın hayatına başlayacağına çevrildi.