Emanet Dizisi: Halil İbrahim Ceyhan'ın Oyunculuğu Sosyal Medyada Yıldızlaşıyor

Emanet Dizisi: Halil İbrahim Ceyhan'ın Oyunculuğu Sosyal Medyada Yıldızlaşıyor

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet'in başrol oyuncusu Halil İbrahim Ceyhan, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. Reytinglerde diğer rakiplerinin gerisinde kalsa da Ceyhan'ın oyunculuğu ve sosyal medya başarısı onun gelecekteki projelerinde taşların yerine oturmasını sağlayacak.

A+A-

Halil İbrahim Ceyhan, Kanal 7'nin günlük dizisi Emanet'in başrolünde yer alıyor ve üçüncü sezonu ile izleyicilerle buluşuyor. İlk iki sezonda Sıla Türkoğlu ile başarılı bir partnerlik yürüten Ceyhan, Türkoğlu'nun hikayeden ayrılmasından sonra da Emanet dizisinde kalmaya devam ediyor ve projeyi adeta omuzlarında taşıyor.

Emanet, günlük bir yapım olmasına rağmen tutkulu bir izleyici kitlesine sahip. Ancak reytinglere bakıldığında, diğer haftalık dizilerin önüne geçemediği görülüyor. Yine de, sadık bir izleyici kitlesine sahip olan Emanet'in ayrı bir yeri olduğunu söylemek mümkün.

Halil İbrahim Ceyhan, diziden bağımsız olarak sosyal medyada büyük bir atak yaptı. Emanet dizisinin başlangıcından itibaren sosyal medyada görünür olan oyuncu, son bir yıl içinde en çok konuşulan oyuncular listesinde üst sıralara yükseldi.

Digilup ajansının yaptığı araştırmada ise sosyal medyada en çok konuşulan erkek oyuncular listesinde Halil İbrahim Ceyhan'ın birinci sırada yer aldığı görülüyor. Oyuncu, en yakın rakibine attığı 478 bin ileti ile ciddi bir fark atmış durumda.

Halil İbrahim Ceyhan'ı, Kardeşlerim dizisinde Ömer karakterini canlandıran Yiğit Koçak takip ediyor. Üçüncü sırada ise Tuzak dizisinin başrol oyuncusu Akın Akınözü yer alıyor.

Emanet dizisi, reytingleri diğer tüm rakiplerinin başrolündeki dizilerden düşük olmasına rağmen Halil İbrahim Ceyhan'ın sosyal medyada en çok konuşulan oyuncular listesinde birinci sırada yer almasıyla dikkat çekiyor.

Oyuncuya sosyal medyada gösterilen bu destek, ilerleyen süreçte yer alacağı projeler ve başarısını ciddi şekilde etkileyecek gibi gözüküyor. Halil İbrahim Ceyhan'ın oyunculuk performansı ve sosyal medyadaki yükselişi, onun gelecekteki başarısını taçlandıracağa benziyor.