Emekli Vatandaşlarımız Buraya Dikkat! 3 Gün İçinde Hesabınızı Kontrol Edin..

Emekli Vatandaşlarımız Buraya Dikkat! 3 Gün İçinde Hesabınızı Kontrol Edin..

Emekli vatandaşlarımıza bir promosyon müjdesi daha geldi. Emeklilerimiz gerekli şartları taşıdıkları takdirde 3 gün içerisinde hesaplarına hak ettikleri promosyon tutarları yatacak. Bu promosyon tutarları ise maaşlara göre belirlenecek.

A+A-

Emekli vatandaşlarımız bu ara çok sık bir şekilde çeşitli kampanyalara maruz kalıyor. Birçok maddi destek kampanyası arasında en dikkat çekenleri de bankaların verdiği promosyon ikramiyeleri oluyor. Bu promosyon müjdelerine şimdi bir yenisi daha eklendi

Kuveyt Türk Bankası'ndan emeklilere fırsat..

Kuveyt Türk Bankası emekli maaşını bankalarına taşıyan vatandaşlarımıza 1000 TL'ye kadar promosyon veriyor. Verilecek promosyon ücretlerinin tutarı da 

1.500 TL’ye kadar emekli aylığı alanlara 750 TL,

1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 875 TL,

2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir. göre veriliyor. Bu şartları karşılayanlar promosyon almaya hak kazanıyor.

Emekli promosyonları ne zaman hesaplara yatar ?

Emekli promosyonları maaşınızı bankaya taşıdıktan bir ay sonra başvurmanız halinde verilir. Başvurunuz onaylandıktan sonra 3 gün içinde hesabınızı kontrol ettiğinizde, promosyon ücretinin yatırıldığını fark edeceksiniz.

Etiketler :