Emeklilere Haziran Ayı Ödemeleri Başladı! Toplam  11.200 TL Hesaplara Yatmaya Başladı!

Emeklilere Haziran Ayı Ödemeleri Başladı! Toplam 11.200 TL Hesaplara Yatmaya Başladı!

QNB Finansbank, Türkiye'deki emeklilere özel olarak sunulan 9.200 TL'ye varan promosyon fırsatıyla dikkat çekiyor. Nakit promosyon ve indirim imkanlarıyla emekliler, QNB Finansbank'a taşınarak avantajlı hizmetlerden yararlanabiliyor.

A+A-

Türkiye'deki milyonlarca emekli, Temmuz ayında gerçekleştirilecek maaş zammı, refah payı ve Kurban Bayramı öncesi verilecek bayram ikramiyelerini merakla beklemektedir. Bu yıl, bayram ikramiyesi olarak 2.000 TL ödeme yapılacak ve bu miktar, 28 Haziran'dan önce tüm emeklilerin hesaplarına yatırılacaktır.

Bayram ikramiyesi olan 2.000 TL, tüm emeklilerin hesaplarına geçerken, 9.200 TL'ye varan ödemeler ise QNB Finansbank üzerinden gerçekleştirilecektir. QNB Finansbank, emeklilere 9.200 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapmakta ve maaş taşıma işlemini tamamlayan emeklilere, haziran ayında 2.000 TL bayram ikramiyesi ile birlikte toplamda 11.200 TL ödeme yapmaktadır.

Emeklilere Yeni Ayrıcalıklar Duyuruldu!

QNB Finansbank, emeklilere yönelik promosyon kampanyası duyurmuştur. Bu kampanya kapsamında, emeklilere nakit promosyon ve CardFinans Emekli Kredi Kartı ile yıllık 1.200 TL indirim gibi toplamda 9.200 TL'ye kadar emeklilik ödülü sunulmaktadır.

Ayrıca Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) için de destek sunan QNB Finansbank, EYT'den yararlanmak isteyenlere özel faiz oranlarıyla kredi verme hazırlığı yapmaktadır. Emekli maaşının QNB Finansbank'a taşınmasıyla birlikte, 9.200 TL'ye kadar ödeme yapılmaktadır.

QNB Finansbank Emekli Promosyonu Ne Kadar?

QNB Finansbank, cep telefonu üzerinden gerçekleştirilecek dijital onay sonrasında, şubeye gitmeden emekli müşterilere 8.000 TL'ye kadar nakit promosyon sunmaktadır. Emekli maaş tutarına göre, 4.800 TL ile 8.000 TL arasında nakit promosyon ödemesi yapılmaktadır.

Ayrıca, CardFinans Emekli kredi kartı kapsamında ilgili müşterilere 1.200 TL indirim kampanyası sunulmaktadır. Bu şekilde emekliler, toplamda 9.200 TL'ye kadar promosyon fırsatından yararlanma imkanına sahip olmaktadır.

Emekli Promosyon Başvurusu Nasıl Yapılır?

EYT'li ya da ilk defa SSK, Bağ-Kur veya Emekli Sandığı kapsamında emekli olacak kişiler, maaş ödemelerini 3 yıl boyunca QNB Finansbank'tan almayı taahhüt etmeleri durumunda promosyondan yararlanabilmektedir. Promosyon kampanyasından faydalanmak için emeklilerin cep telefonlarından dijital onay vermeleri gerekmektedir. Böylelikle emeklilere, 9.200 TL'ye varan promosyon fırsatı sunulmaktadır. Yüksek promosyon oranları ve bankacılık ayrıcalıklarıyla tüm emekliler, QNB Finansbank'tan işlemlerini gerçekleştirebilecektir.