Emeklilere Müjde Bankalardan 100.000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı. 3 Bankadan Büyük Bir Adım…

Emeklilere Müjde Bankalardan 100.000 TL’ye Kadar Kredi İmkanı. 3 Bankadan Büyük Bir Adım…

Borçları olan Emekliler için büyük yardım kampanyası. Emekliler borçları için 100 bin TL’ye kadar kredi çekebilecek. 3 bankadan bir kredi kampanyası başladı. Peki bu kredi kampanyasının da yararlanmanın şartları ne? Kimler bu kampanyadan yararlanabilir. Geri ödeme nasıl olacak… Bankalar ve kredi kampanyası hakkında tüm gelişmeler.

A+A-

Emekli olan kişilerin ekonomik olarak çok zorluk çektikleri ve yüklü miktarlarda borçları olduğu biliniyor. Emekliye rahat bir nefes aldırmak için bankalar yeni bir kampanya başlatmaya karar verdi. Kapmaya ya dahil olan bankalar şu şekilde; Ziraat Bankası, Şekerbank, Yapı Kredi Bankasının başlatmış olduğu bu kampanya emeklinin yüzünü güldürecek. Tüm ihtiyaçlar için verilecek olan kredinin şartları da ortaya çıktı.

3 Bankadan Büyük Kredi Kampanyası!

Bankaların aldığı kararlar doğrultusunda birçok bankaya borcu olan emeklilerin tüm borçlarının kapatılıp tek bir bankaya borçlu olması hedefleniyor. Borç kapatma kredisine göre borçlar tek bir bankada toplanacak. Emekli olanlar bu kampanyadan yararlanabilmesi için maaşlarını bu bankalardan birine taşımaları ya da emekli maaşlarını bu bankalardan almaları gerekiyor. Ya da ipotek verilmelidir. Borç kapatıldıktan sonra ise kapatıldığına dair belge alınmalıdır.

Borç Kapama Kredisine Dair Her şey…

Ziraat Bankası 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç ve diğer banka borçlarını kapatıyor. Alınacak olan kredide ise 36 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı sağlıyor. Konut ve taşıt kredisi bu kampanya ya dahil değildi. Şekerbank anında kredi onayı veriyor. Kredi notu düşük olan emekliler bu bankayı kullanabilir. Aynı zamanda 36 ay vade imkanı sağlamaktadır. Yapı Kredi 36 ay vade uygular. Tüm bu bankalar için önce başvuru yapılmalı daha sonra alınan kredi ile kredi kartı, ihtiyaç kredisi, kredili mevduat hesabı gibi borçlar kapatılabilir.