Engin Akyürek'li Kaçış Dizisi Fragmanı Geldi! Dizinin Konusu Nedir?

Engin Akyürek'li Kaçış Dizisi Fragmanı Geldi! Dizinin Konusu Nedir?

Engin Akyürek'in hem yazdığı hem de oynadığı Kaçış dizisinin fragmanı geldi. Birinci bölümden itibaren dizide neler yaşanacak? Kaçış dizisi konusu ve çok daha fazlası haberimizde yerini aldı. Disney Plus'ın yeni dizisi ile ilgili bilinmeyenler şaşırtacak.

A+A-

Engin Akyürek, hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünde oynadığı Kaçış dizisi ile gündeme geldi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği yapımla ilgili neler biliyoruz? Gündemde bomba etkisi yaratacak gelişmeler ve çok daha fazlası konuşulacak. Öyle ki Disney Plus'ın değerli yapımlarından biri olacağı şimdiden anlaşılıyor. Fragman yayınlandı ve şimdiden izleyiciler tarafından ilgi gördü.

Disney Plus'ın İlk Türk Yapımı!

Kaçış dizisi, Disney Plus'ın ilk Türk yapımı olarak kayıtlara geçecek. Dolayısıyla bu gelişmeyle birlikte diziye dair güncel gelişmeler yerini alacak. Peki ya Engin Akyürek'in başrolde oynadığı dizi hakkında neler biliyoruz? Dizinin konusu çok merak edildi.

14 Haziran'da Yayınlanacak!

Kaçış dizisi, 14 Haziran'da yayın hayatına başlıyor. Dizinin konusuna gelecek olursak pek çok kişinin de anladığı üzere kaçış üzerine kurgulanmış bir yapım izleyeceğiz. Henüz tam olarak detay paylaşılmadı fakat aksiyonun ön planda olacağı bir dizi olacak. Son zamanlarda dizi ile ilgili çok fazla iddia ortaya atılmaktaydı. Şimdi hepsi yanıt bulmuşa benziyor.