Engin Altan Düzyatan Yine Fırtına Gibi Esmeye Geliyor! Yeni Dizisi Belli Oldu

Engin Altan Düzyatan Yine Fırtına Gibi Esmeye Geliyor! Yeni Dizisi Belli Oldu

Diriliş Ertuğrul olarak akıllarda kalan Engin Altan Düzyatan, fırtına gibi bir dizi ile ekranlara gelecek. TRT1 ekranlarında 'Barbaros' adlı dizide başrol oynayacak olan Engin Altan Düzyatan, ekranlara çıkmaya hazırlanıyor. Yetenekli oyuncu yaklaşık 5 sezon Diriliş Ertuğrul'a hayat verdi.

A+A-

Diriliş Ertuğrul ve Kurşun dizisinden sonra Engin Altan Düzyatan oyunculuğa ara vermişti. Yetenekli oyuncu Engin Altan Düzyatan ekranlara geri dönüyor.

TRT 1'inyeni dizisi olan Barbaros için hazırlıklar hız kesmeden devam ederken başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın olacağı açıklandı.

Bu Defa Oruç Reis Olarak Karşımıza Çıkacak

Bu defa Oruç Reis olarak karşımıza çıkacak. Engin Altan Düzyatan bu dizide Oruç Reis karakterine hayat verecek. Yaklaşık 5 sezondur Diriliş Ertuğrul'da başrol oynayan Engin Altan Düzyatan yeni dizi için imza attı.

Engin Altan Düzyatan dışında Ulaş Tuna Astepe de Barbaros dizisinde başrol alacak. Dizinin provalarına başladı ve çekimlerinin de yakın zamanda başlayacağı söyleniyor.

barbaros-dizisi.webp

Dizayn İçin Yurt Dışından Destek Alındı

Dizayn için yurt dışından destek alındı. Yeni sezona bomba gibi gelecek olan Barbaros dizisi kostüm, teknolojik hazırlıklar ve mekân bakımında yurtdışından destek aldı. Dizinin o zamanı yansıtması için çalışmaların sürdüğü belirtildi. Diriliş Ertuğrul olarak bilinen Engin Altan Düzyatan bu defa Oruç Reis karakteri ile izleyicinin karşısına çıkacak.