Erkek Severse Dizisinden Kötü Haber Geldi. Dizi Final mi Yapıyor?

Erkek Severse Dizisinden Kötü Haber Geldi. Dizi Final mi Yapıyor?

Erkek Severse isimli dizisi yayınladığı günden bu yana çok yoğun ilgi odağı oldu. Alınan bilgiye göre dizi severler Erkek Severse dizisinin uzayıp uzamayacağını merak ediyor. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

İlk sezonu 13 bölüm süren Erkek Severse dizisi İzleyicilerinden yoğun ilgisi ile karşı karşıya kaldı. 13 bölümü ile ikinci sezonu da çekilen dizi, toplam 26 bölümlük oldu. Dizi severler, projenin uzama ihtimalini sorguluyor.

Erkek Severse Dizisi İkinci Sezon Hazırlığında

Alperen Duymaz, Büşra Develi ve Yasemin Allen gibi yetenekli oyuncuların başrollerinde yer aldığı dizi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor. Bein Connect platformunda dizinin yeni bölümleri merak ile bekleniyor. Ayrıca Görkem Sevindik ile Yağız Can Konyalı da dizinin kadrosunda bulunuyor. Dizi romantik komedi dalında ilerliyor. Türkiye’de gördüğü ilginin daha fazlasını yurt dışında gören dizi izleyicisine kötü haber verdi.

Erkek Severse Dizisinden Sevenlerine Kötü Haber

Alınan bilgiye göre Erkek Severse dizisi ikinci sezon çekimlerini tamamladı. Bunun ardından dizinin uzatılmayacağı da ortaya çıktı. Yani Erkek Severse dizisi ikinci sezon dışında ekranlara gelmeyecek. Hatta dizi 13 bölümünü çekti. 14 Nisan tarihine kadar devam edecek olan dizinin çekimleri de tamamlandı. Bein Connect platformunda perşembe akşamları yeni bölümleri ile İzleyicilerin karşısına çıkacak olan dizi şimdiden merak ile bekleniyor.