Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Çekimleri Başladı! EDHO'dan iki müjde birden

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Çekimleri Başladı! EDHO'dan iki müjde birden

EDHO'nun set içerisinde ve kanalla yaşadıkları sıkıntı artık bitiyor. EDHO sorunu çözülünce de dizi çekimleri başlayacak. Peki sevilen diziye hangi oyuncular katıldı? Geçtiğimiz sezon ayrılan isimler büyük hayal kırıklığı yaşatmıştı. Dizi çekimlerinin başlaması ve 7. sezonun ekrana gelmesi bekleniyor. ATV EDHO dizisinde yaşananlar...

A+A-

EDHO dizisinde yaşanan gelişmelere bakılacak olursa dizinin çekimlerinde aksama yaşanmıştı. Bu zamana kadar yayın hayatına başlaması beklenen dizi oldukça geri planda kalınca kanal ile dizi arasında sorun yaşandığı ileri sürüldü. Ancak bu sıkıntı da sona ermek üzere. Dizi yeni sezonune ne zamamn başlayacak? Yayın tarihiyle ilgili gelişmeler yaşanıyor.

EDHO Çekimleri Devam Edecek!

EDHO dizisinin yeni sezon çekimleri devam edecek. Böylelikle Oktay Kaynarca'nın başrolde olduğu dizi 7. sezonunda fırtınalar estirecek. Diziyle ilgili merak edilen konulardan biri de hangi oyuncuların diziye katıldığıydı. Ozan Akbaba'nın dizi kararıyla beraber bir isim daha diziye dahil oldu.

Uğur Yücel Dizideki Yerini Aldı

Usta oyuncu Uğur Yücel, başarılı performansı ile adından söz ettirecek. Ünlü ismin EDHO gibi bir dizide oynaması reytingleri artıracaktır. ATV'de yayınlanacak dizi için bekleyiş sürüyor. Geçtiğimiz sezon pek çok kişi diziden ayrıldı. Bu nedenle yeni sezon oyuncuları büyük önem kazandı. Bakalım hangi isimler adından söz ettirebilecek? Dizideki senaryonun değişmeyeceği düşünülüyor. Mevcut hikayenin dışına çıkılmayacak.