Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yeniden mi Yayınlanıyor? Sevindirici Haber Geldi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Yeniden mi Yayınlanıyor? Sevindirici Haber Geldi

Atv ekranının başarılı dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz senelerdir yoluna devam eden bir yapımdı. Ayrıca altı sezon boyunca yoluna devam etti. Alınan bilgiye göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin sevenlerine güzel haber geldi. İşte haberin tüm detayları...

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlandığı 6 sezonun sonunda ekranlara veda etmişti. Yedinci sezon için herkes merak ile beklese de dizi de yaşanan aksaklıklar final kararı alınmasına neden oldu.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin Sevenlerine Güzel Haber Geldi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yaşanan anlaşmazlık nedeni ile final kararı aldı. Dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca bile dizi hakkında herhangi bir açıklama yapmadı. Başarılı oyuncu dizinin bitirilmesiyle ilgili şaşkın olduğunu belirtmişti. Bunun ardından kendisi gibi set arkadaşlarının da şaşkın olduğunu belirtti. Krizin içinden çıkmaya çalıştıklarını sözlerine ekledi. Dizinin yedinci sezonunu bekleyenlere ise güzel bir haber geldi. BVB Yapım’ın sahibi Bahadır Özdener’in BluTV ile dizinin başka bir versiyonu için anlaştığı ortaya çıktı. Bu haber Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizi severleri sevindirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile ilgili devam kararı alınmasa da bu yeni karar ağızları açık bıraktı. Dizi seveler merakla ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni versiyonunu bekliyor. Bunun dışında dizinin ne zaman ekranlara geleceğini sorguluyor.