Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Ayrılan Ayrılana! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Finalinde Kimler Diziden Ayrılıyor?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Ayrılan Ayrılana! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Finalinde Kimler Diziden Ayrılıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde önemli ayrılıklar yaşanacak. İki başrol karakteri diziye veda edecek. Peki diziden ayrılan oyuncular kim? Çeşitli sağlık sorunları nedeniyle bir oyuncuyu da dizide göremeyeceğiz. ATV dizisinde yaşanacak ayrılıklar...

A+A-

EDHO dizisi finale doğru giderken oyuncularından da vazgeçiyor. Pek çok isim diziden ayrıldı. Ancak finale bir kala diziden önemli isimler ayrılacak. Hızır Çakırbeyli için oldukça zor bir an yaşanacak. Peki diziden ayrılan oyuncular kimler?

EDHO Dizisinden Ayrılacaklar

Rıdvan Ayrılıyor

EDHO dizisine veda edecek isimlerin ilki Rıdvan karakterine hayat vermiş olan Ali İpin olarak belirlendi. Ali İpin, sezon finaline yaklaşırken diziye veda edecek ve farklı dizi projelerinde yer alacak. Ünlü oyuncunun diziden ayrılması pek çok kişiyi üzdü ama senaryoya göre böyle bir olayın yaşanması gerekiyordu.

Doğan Baba Diziye Veda Edecek!

Doğan Baba karakterine hayat vere ünlü isim Ali Sürmeli, diziden ayrılma kararı aldı. Nedeni ise bu sefer senaryo değildi. Çeşitli sağlık sorunlarından ötürü böyle bir karar verdiği ortaya çıktı. Peki Ali Sürmeli'nin ayrılığından sonra dizinin devamı nasıl sağlanacak? Hızır Çakırbeyli'nin en önemli düşmanı olarak nitelendirilen Ali Sürmeli, dizi adına önemli bir oyuncuydu. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi sezon finalini yapacak. Diziden ayrılanlar bir yana geride kalanlar ise yeni sezonda oynamaya devam edecek.