Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Çakır ve Polat Buluşması! Necati Şaşmaz Yalnız Gelmiyor Bakın Yanında Kimi de Getiriyor… EDHO Bomba Gibi Geliyor…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Çakır ve Polat Buluşması! Necati Şaşmaz Yalnız Gelmiyor Bakın Yanında Kimi de Getiriyor… EDHO Bomba Gibi Geliyor…

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz herkesi şaşırtmaya geliyor. Necati Şaşmaz ekranlara Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ile dönüyor. İkinci bomba haber ise usta oyuncu yalnız gelmiyor… 7.Sezonu sızdırıldığı iddia edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda neler olacak? Sezon finalinden sonra veda mesajı paylaşan Oktay Kaynarca neler söyledi?

A+A-

6.Sezonu ile ekranlara veda eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Salı günlerinin vazgeçilmez dizileri arasında yer alıyor. Daha önce ekranlarda olan Kurtlar Vadisi dizisine benzerlik gösterdiği için dizi hayranlarına ulaşmakta hiç zorluk çekmedi. Aksiyonun biran eksik olmadığı dizide ise yeni sezon için ipler neredeyse kopma seviyesine geldi. Diziye sonradan katılan Bahar yani Pelin Akil Altan dizinin sezon finali yapmasıyla birlikte diziden ayrıldığını duyurdu ve herkese veda etti.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Neler Oluyor…

Başarılı bir sezonu arkasında bırakan dizi şimdi ise diziye Necati Şaşmaz’ın katılacağı yönünde çıkan haberler ile gündemde. Henüz net bir açıklama gelmez iken şimdi ise en büyük iddia yine aynı dizide rol alan Memati karakteri ile tanıdığımız Gürkan Uygun’un diziye katılacağı yönünde. Kurtlar Vadisinin farklı bir şekilde ekranlara dönmesi beklenirken iki ünlü ismin diziye katılacağı yönünde çıkan haberler sosyal medyayı salladı. Peki EDHO’ın Hızır’ı sezon finali ile ilgili neler söylemişti.

Oktay Kaynarca’nın Veda Mesajı!

Başarılı oyuncu veda mesajında 199 bölüm çekmiş oldukları vurguladı.  6 yıldır emekle evlere konuk olduğunu birçok duyguyu birlikte yaşadıklarını söyleyen Kaynarca herkese teşekkür etmiş ve görüşmek üzere diyerek sözlerini tamamlamıştı.