Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden 5 Oyuncu Daha Ayrıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden 5 Oyuncu Daha Ayrıldı

EDHO dizisinde üzücü bir ayrılık yaşandı. Ayrılıkla beraber Savaş Özdemir'in Twitter'da TT olması bir oldu. EDHO dizisinde oynayan Tipi karakteri ölerek diziye veda etti. ATV'de yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 7. sezonuna hazırlanıyor. Yeni oyuncu transferleri yapılabilir.

A+A-

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde Tipi'nin vurularak öldürülmesine şahitlik ettik. Dizide önemli bir konumda olan Tipi karakteri, Alparslan ve Hızır Çakırbeyli'nin de dostu idi. Ancak beklenmedik şekilde vurularak öldürüldü. Tipi karakterine hayat veren Savaş Özdemir'in diziden ayrılmasından sonra sosyal medya kasıp kavruldu. Oyuncu hakkında yapılan paylaşımların sonu gelmedi. Kısa süre içerisine TT'ye giren ünlü oyuncu, hayranlarının vedası ile karşılaştı.

Savaş Özdemir Çok Özlenecek!

Savaş Özdemir'in EDHO'da ekrana geldiği günden bu yana ATV kanalında yayınlanan dizinin önemli bir ivme kazandığı belirtiliyor. Oyuncunun diziden ayrılması da aynı şekilde reytingleri artırdı. Masumlar Apartmanı ile olan rekabetinde Total reytingler grubunda birinciliği elde etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni sezon hazırlıkları da sürüyor.

EDHO 7. Sezona Hazırlanıyor!

EDHO dizisi, ATV'den 7. sezon onayını aldı. Bu da demek oluyor ki heyecan dolu EDHO dizisi yayın hayatına devam edecek. Yeni sezonda ne gibi sahneler bizleri bekliyor göreceğiz. Ayrıca başrolde oynayan Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer ve diğer oyunculara ek olarak yeni isimlerin katılabileceği belirtiliyor. Dizinin oyuncu kadrosunda güncelleme yapılırsa reytingler daha da artabilir.