Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Büyük Ayrılık Kararı! İlyas Çakırbeyli Diziden Ayrılıyor!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Büyük Ayrılık Kararı! İlyas Çakırbeyli Diziden Ayrılıyor!

ATV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi büyük şok yaşadı. Hiç kimsenin beklemediği bu haber gündeme bomba gibi düştü. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Ozan Akbaba diziden ayrılıyor. Ozan Akbaba diziden nasıl ayrılacak merak edilen konular arasında. Dizinin İlyas’ı kaçıncı bölümde diziden ayrılacak?

A+A-

Salı günlerinin efsane dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yayınlandığı gün tüm rakiplerini geride bıraktı. Usta isimlerin başrollerinde yer aldığı dizi sezon finali ile akıllarda birçok soru işareti bırakarak veda etti. Sezon finalinden sonra Hızır’ın yani Oktay Kaynarca’nın artık dizide yer almayacağı gibi haberler yapılmıştı. Daha sonra açıklama gelmiş böyle bir şey olmayacağı söylenmişti. Şimdi ise dizi bir ayrılık haberi ile sarsıldı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin İlyas’ı Veda Ediyor!

Dizi sezon finalinin ardından ekranlara gelecek olan 200. Bölümü ile ekranlara geri dönecek. Dönmesinin ardından ise Ozana Akbaba ölerek diziye veda edecek. Bu haberi duyan birçok dizi hayranı isyan etti. Dizinin İlyas’ı olmazsa dizinin final yapacağı bile iddia edildi. Dizinin resmi sayfasına birçok yorum yapılırken henüz net bir açıklama gelmedi.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmazda Ayrılık Rüzgarı…

İlk bölümden itibaren dizide olan İlyas’ın diziden ayrılması ile dizide eşi rolünü canlandıran Ömür’ün de diziye veda edebileceği konuşulan haberler arasında. Dizinin Ömür, Ceren Benderlioğlu hakkında henüz hiçbir şey belli değil iken Ozan Akbaba’nın ayrılacağı haberleri sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.