Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Façalıların Hepsi Ayrılıyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Façalıların Hepsi Ayrılıyor

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yine izleyiciyi ekranlara sürükledi. Fakat dizinin son bölümünde yaşanan ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. İşte haberin detayları...

A+A-

Bu defa ki ayrılık aşk ayrılığı olacak ve Ömür ile İlyas arasındaki her şey bitme noktasına gelecek. Seyircinin en sevdiği çift olan Ömür ve İlyas arasındaki dengeler tamamen bozulacak.

Bunun ardından İlyas, Pınar'ın uçağını kaçırmasından dolayı bir otele yerleşme kararı alacak. Pınar ve İlyas arasındaki tehlikeli yakınlaşma ise izleyici çileden çıkardı.

İlyas ve Ömür Ayrılıyor mu?

İlyas ve Ömür ayrılıyor mu? Ekranların sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bu bölümünde de yine heyecan dorukta. Ömür, Pınar'ın küpesini bularak hesap sormak için İlyas'ın karşısına çıktı.

eskiya-dunyaya-hukumdar-olmaz-dizisinden-facalilarin-hepsi-ayriliyor.jpg

İlyas'ın hatası Ömür kaybetmesine neden olabilir. İlyas’ın bu hatası Ömür dışında Hızır’ı da çileden çıkarır. Façalının ise İlyas’a kafa atması herkesi şaşkına çevirdi. Bu olayın ardından Salı akşamı ekranlara gelecek olan Eşkıya Dünyaya Kükümdar Olmaz dizisinin yeni bölümünde Ömür ve İlyas’ın ayrılığı izleyiciyi derinden yaralayacak.

Dizi, Yeni Sezon Hazırlığına Başladı

Dizi, yeni sezon hazırlığına başladı. Oktay Kaynarca’nın başrolünde yer aldığı dizinin yeni sezonu için onay alması ise izleyiciler sevindirdi. Yayınlandığı her hafta reyting rekorları kırmayı başaran dizi yeni sezonda iddialı isimlerle birlikte ekranlara gelecek. Ayrıca dizinin yeni bölümünde bir ismin daha ayrılıp ayrılmayacağı merak söz konusu oldu.