Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Tepki Çeken Ayrılık! İzleyici ATV'nin Telefonlarını Kilitledi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinden Tepki Çeken Ayrılık! İzleyici ATV'nin Telefonlarını Kilitledi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın başarılı oyuncusu Yunus Emre Yıldırımer, kendisine gelen tekliflerden birini seçerek yeni bir dizide oynaması durumunda EDHO'dan ayrılacak. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin vazgeçilmez isimleri arasında olduğundan Alparslan Çakırbeyli'nin diziden ayrılma ihtimali oldukça can sıkıcı. İzleyiciler oyuncunun ayrılmasını istemiyor.

A+A-

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da meydana gelen olaylar her seferinde izleyicinin dikkatini çekiyor. Ancak bu sefer ki haber hiç de izleyicinin seveceği türden değil. Başrol oyuncusunun yakın zamanda farklı bir projeye katılarak orada başrol oynayacağı konuşuluyor. Bu da demek oluyor ki Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde şaşırtan bir ayrılık gerçekleşebilir.

Alparslan Çakırbeyli Diziden Ayrılıyor mu?

Alparsan Çakırbeyli'nin diziden ayrılması gündeme geldi. Nedeni ise sevilen karakterin son zamanlarda sağlık durumunun ciddi anlamda zora girmesi. Daha önce de oyuncunun diziden ayrılacağına yönelik çeşitli haberler yapılmıştı. Ancak karakterin iyileşmesi sonrasında bu ihtimaller ortadan kalkmış ve Alparslan Çakırbeyli iyileşirken dizideki varlığını da korumuştu. Şimdi ise olaylar bambaşka boyutlara ulaştı.

Yunus Emre Yıldırımer EDHO'ya Veda Edecek mi?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da geçirdiği süre boyunca dizinin başrol oyuncularından biri haline gelen Yunus Emre Yıldırımer, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinden ayrılacak mı? Diziden ayrılma ihtimali her geçen gün artıyor. Çünkü çeşitli yeni projelerden sürekli olarak teklif almakta. Üstelik bu tekliflerden birinin de yine ATV kanalında yayın hayatına başlayacak bir dizi olduğu söylenmekte.

Yunus Emre Yıldırımer Hangi Dizide Oynayacak?

Yunus Emre Yıldırımer'e yapılan dizi tekliflerinden hangisini seçeceği ise merak konusu haline geldi. Eğer EDHO'da kalmaya devam ederse izleyiciler çok sevinecek. Ancak yeni bir diziye başlaması durumunda da kendisini severek takip edenlerin o diziyi de izleyeceği belirtiliyor. Canlandırdığı karakteri adeta yaşayarak oynayan ünlü ismin yakın zamanda bir karar vererek oyunculuk kariyerine o şekilde devam etmesi bekleniyor. EDHO'daki Alparslan Çakırbeyli karakterinin ne kadar güçlü ve etkili olduğu düşünülürse bizce dizide kalmaya devam edecek.