Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Yılın Oyuncusu Transfer Oldu

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisine Yılın Oyuncusu Transfer Oldu

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz hikayesi ve oyuncu kadrosu ile yoluna devam ediyor. ATV’nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni isimlerin kadroya katıldığını açıkladı. İşte haberin detayları...

A+A-

Diziden ayrılan isimlerin ardından yeni isimlerin de katıldığı gündeme geldi. Sabiha Toziya sağlık sorunlarından dolayı diziye veda eden isimlerden biri oldu. Dilşad Şimşek ise aynı şekilde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosundan ayrıldı.

Ceylan karakterine hayat veren Sanem Çelik ve Avukat Ebru da kadrodan ayrılan isimler arasında yerini aldı. Fakat diziden ayrılan isimlerin ardından kulislerden alınan bilgiler neticesinde yeni isimler de kadroya dahil oldu.

Ali İpin Eşkıya Dizinin Oyuncu Kadrosuna Dahil Oldu!

Ali İpin Eşkıya dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu! En son Seni Çok Bekledim dizisi ile ekranlara gelen Ali İpin bu dizide Rıza karakterine hayat verdi. Ardından Seni Çok Bekledim dizisinin final yapması ile Ali İpin ATV’nin en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a transfer oldu.

Hasan Demirtaş’ta Diziye Dahil Oluyor!

Hasan Demirtaş’ta diziye dahil oluyor! Ali İpin’in ardından bir oyuncunun daha diziye dahil olduğu ortaya çıktı. Bir dönem Sen Anlat Karadeniz dizisinde Turgut karakterine hayat veren Hasan Demirtaş son olarak Çukur dizisinde Avni rolünü üstlenmişti.

Alınan bilgiler neticesinde Hasan Demirtaş’ın Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin oyuncu kadrosuna katıldığı ortaya çıktı. Bu karar sonrasında Hasan Demirtaş ve Ali İpinin canlandıracağı karakterler şimdiden merak ediyor. Bu iki oyuncunun çekimlere başladığı ve yeni bölümlerde ekranlara geleceği ortaya çıktı. İzleyici ise yeni oyuncuların katılması ile büyük heyecan taşıyor.