Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da deprem Oldu! EDHO'da 9 Oyuncu Birden Ayrıldı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da deprem Oldu! EDHO'da 9 Oyuncu Birden Ayrıldı

EDHO, ATV dizisindeki yayın hayatına devam ederken bazı gelişmelerle izleyicilerini şaşırttı. Diziden ayrılan oyuncular dikkatleri üzerine çekti. Üstelik diziye dahil olanlar ve gitmeyeceği anlaşılan bazı isimler de bulunuyor. Peki EDHO'ya kimler veda etti? Oktay Kaynarca'nın sevdiği ismin yeni durağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi oldu.

A+A-

EDHO, 7. sezon için hazırlıklarını sürdürürken, sezon finaliyle beraber ekranlara veda eden oyuncularında düzenlemeye gitti. ATV'de ekrana gelen diziden kimlerin ayrıldığı merak ediliyor. Özellikle de senaryo gereği hayatını kaybedenler büyük şok etkisi yaratmıştı. Fakat bu sefer diziden anlaşmalı şekilde bazı oyuncuların da ayrılabileceği ifade edildi. Özellikle de yeni projelere geçeceği için EDHO macerasını tamamlayan oyuncular da mevcuttu. Hal böyle iken hangi oyuncuların ekrana veda edeceği merak edildi.

EDHO'dan Hangi Oyuncular Ayrılıyor?

Dizinin 7. sezonunda pek çok ismi görmeyeceğiz. O isimler arasında Barbaroslar dizisine geçen Pelin Akil de bulunuyor. Güzel oyuncu TRT 1 dizisinde oynayacağı için EDHO'ya veda etmek durumunda kaldı. Ali İpin, Savaş Özdemir ve Ali Sürmeli gibi isimler de diziden erken ayrılanlar kervanına katılmıştı.

İlyas Çakırbeyli Diziden Gidecek mi?

EDHO'nun başrol oyuncuları arasında gösterilen İlyas Çakırbeyli karakterinin gidip gitmeyeceği merak ediliyordu. Başarılı oyuncu Ozan Akbaba'nın kalacağı açıklandı. Bu açıklamadan sonra izleyiciler çok sevindi. Öte yandan Uğur Yücel gibi usta bir oyuncunun da dizide oynayacak olması olumlu karşılandı. Yeni oyuncu en kısa zamanda dizideki performansıyla gündeme gelecektir.