Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Sevindiren Haber! EDHO Yeniden Yayına Giriyor

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'dan Sevindiren Haber! EDHO Yeniden Yayına Giriyor

Çok yakında ani bir kararla ekranlara veda etmek zorunda kalan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin hayranları günlerdir kesin bir açıklama beklerken, hala öyle bir açıklama gelmedi. Seyirci dizinin bittiğini bile başrol oyuncusunun açıklamaları sayesinde öğrenebildi.

A+A-

ATV ekranlarının efsane dizileri arasına adını yazdıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yıllardır aynı kanalda aynı günde ve aynı saatte izleyicileri ile buluşmaya devam ediyordu. Dizinin bu sezonda yine aynı gününde ekranlara gelmesi beklenirken, akıllara gelmeyen bir gelişme yaşandı. Gelen fragmanlar ve tarih bilgilendirmeleri ile ekran başına geçen EDHO seyircisi büyük bir hayal kırıklığı yaşadı.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yayınlanmama sebebi belli oldu!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yayınlanmama sebebi ile ilgili olarak şimdiye  kadar resmi bir açıklama gelmedi. Ama birçok kaynaktan gelen bilgilere EDHO dizisi ile ATV arasında yaşanan bir problem olduğu şeklinde. Dizinin yayınlanması beklenirken, birden bu karardan vazgeçilmesinin sebebi birçok açıklamaya göre dizi ve kanal arasında yaşanan anlaşmazlık.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeniden başlayacak mı?

Şimdilerde EDHO dizisi hayranları tarafından çok merak edilen bir soru var. O da EDHO dizisinin yeniden başlayıp başlayamayacağı. Bu konuda da kesin bir açıklama gelmedi ama EDHO dizisinin artık ATV kanalında yayınlanmamasına kesin gözüyle bakılıyor. EDHO dizisi yeniden ekranlara gelse bile farklı bir kanalda (Büyük ihtimalle Star TV) yayınlanacağa bezniyor. EDHO dizisinin yayınlanmasını büyük bir seyirci kitlesi çok istiyor.