Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Çekimlerini Durdurdu! EDHO Dizisi Başka Bir Kanalda Yayınlanabilir!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Çekimlerini Durdurdu! EDHO Dizisi Başka Bir Kanalda Yayınlanabilir!

ATV, 6 sezondur ekrana gelen dizisinin çekimleri iptal etmesiyle gündeme geldi. EDHO dizisi çekimleri neden durdurdu? Dizide yaşanan ayrılıklar ve krizler izleyicileri merak ettirdi. EDHO ekrana gelmeden dizi final mi yapacak? Sevilen dizi fakrlı bir kanala geçme kararı alabilir. İşte EDHO ve ATV arasındaki gerginliğin detayları...

A+A-

EDHO dizisi, yeni sezon çekimleri için hazırlıklarını sürdürürken çok şaşırılan bir olay yaşandı. Dizi çekimleri bir anda sona erdi. İptal edildiği belirtilen çekimlerle ilgili bazı gelişmeler yaşanıyor. Pek çok kişi bu çekimlerin neden durduğuna anlam veremedi. Ancak yapılan açıklamalar doğrultusunda bilgi edinebileceğiz. Oktay Kaynarca'nın başrolde oynadığı dizi 6 sezon ATV ekranlarında yayınlandı.

EDHO Kanal mı Değiştirecek?

Öte yandan EDHO'nun kanal değiştirmesi dahilinde diziye teklif yapacak pek çok yapım bulunuyor. Oktay Kaynarca olmasa bile dizi yapımcısının konuyla ilgili bir açıklama yapması şart. Çünkü insanlar sevdikleri dizinin başlayıp başlamayacağını öğrenmek istiyor.

EDHO Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Dizi çekimleri böyle devam etse idi Eylül Ekim ayları arasında ekrana gelecekti. Ancak ani bir şekilde durdurulan çekimlerle ilgili neler yaşanacak bilinmiyor. Krizin bir an önce son bulması için devreye bazı isimlerin gireceği öğrenildi. EDHO'ya yeni sezonda yapılan oyuncu transferleri, dizi sona ererse boşuna yapılmış olacak. Ayrıca böylesine efsane bir yapımın anlamsız şekilde bitmesi de beklenmiyor. ATV'nin EDHO'yu kaybetmemesi gerekiyor.