Esra Erol Çıldıracak! Yufkacı Muammer ve Yasak Aşkı Hamide’nin Şok Görüntüleri! Bu Görüntüler Çok Konuşulacak…

Esra Erol Çıldıracak! Yufkacı Muammer ve Yasak Aşkı Hamide’nin Şok Görüntüleri! Bu Görüntüler Çok Konuşulacak…

ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da büyük bir skandal yaşandı. Programın yayın dönemindeyken ele alınan Muammer Ay olayı büyük patlak verdi. Yasak Aşkı ile kaçan Muammer Ay ve Hamide den herkesi şok edecek görüntüler. Çoluğunu çocuğunu yüz üstü bırakıp gitti. Herkesin ağzını açık bırakan olay…

A+A-

Geçtiğimiz günlerde ekranlara veda eden Esra Erol programı ekranlara geldiği bölümde herkesi şok eden bir olaya şahitlik etmişti. İki elti birlikte yufkacı Muammer’e kaçmıştı. Herkesi şok eden bu olay karşısında eltilerin ikisinin de adlarının Hamide olması çok şaşırtmıştı. Stüdyo ya gelen iki Hamide den küçük olan Esra Erol’un cabası neticesinde eve geri dönmeyi kabul etti. Büyük olan Hamide ise yufkacı Muammer’i sevdiğini söyleyerek onu yanına geri döndü. Evini ve çocuklarını terk etti.

Yasak Aşkı İçin Evini Terk etti!

  İki elti ve Muammer olayı çok konuşulmuştu. Olaylar sonrasında canlı yayına bağlanan Mehmet Duran eşinin geri dönmesini istedi. Küçük eltinin, büyük eltisiyle neden kaçtığına anlam verilemezken eşinin geri dön çağrılarına kayıtsız kalamadı ve uzun çabalar sonucunda geri dönmeye ikna edildi. Büyük Hamidiye ise bütün çabalara rağmen evini ve çocuklarını terk ederek Muammer Ay’ın yanına geri dönmeye karar verdi.

Muammer ve Hamide’den Şok Fotoğraflar…

Uzun bir aradan sonra paylaşım yapan ikili sosyal medyayı salladı. Eşi ile henüz boşanmamış olan Hamide sosyal medya hesabından yasak aşkı ile birlikte paylaşımlar yaptı. Herkesi şok eden paylaşımlar bu kadar da olmaz yorumlarının yapılmasına sebep oldu.

esra-erolda-yufkaci-muammer-ve-yasak-aski-hamidenin-skandal-pozlari-ifsa-oldu-colugunu-cocugunu-2.jpg