Esra Erol Çileden Çıktı! Ağzına Geleni Söyleyip Stüdyodan Kovdu!

Esra Erol Çileden Çıktı! Ağzına Geleni Söyleyip Stüdyodan Kovdu!

Gündüz kuşağının en çok izlenen programlarından olan Esra Erol’da izleyenleri hayrete düşüren bir olay ekrana geldi. Programa katılan konuğun cümleleri sonucunda sinirlerine hâkim olamayan Esra Erol sessiz kalamadı ve canlı yayında ‘’Allah’ınızdan bulun’’ diyerek stüdyodan kovdu! İşte programda yaşananlar...

A+A-

Eşiyle boşanmak istediğini belirterek programa gelen Zehra Hanım eşinin ihanet ettiğini belirtmişti. Eşinin Ferhan adında başka bir kadınla düğün yaptığını ve kadının hamile olduğunu anlatmıştı. Zehra Hanım’ın söylediklerine istinaden Esra Erol ve ekibi olayı çözmek için eşi Orçun Bey stüdyoya davet edildi. Boşanma işlemleri sonuçlandıktan sonra Orçun Bey’in söyledikleri duyanları şaşkına uğrattı. İşte merak konusu olan o sözleri…

 Boşanma işlemlerinin ardından ilk defa programa çıkan Orçun Bey düşüncelerini aktarırken, "Çok pişmanım. Zehra'yı tanıdığım güne çok pişmanım. Zehra'yı hayatıma aldığım ve onunla evlendiğim için çok pişmanım. Bu saatten sonra Zehra'yla hiç işim yok" ifadelerini kullandı. Bu cümlelere kayıtsız kalamayıp sinirlenen Esra Erol’sa "Hiç utanmıyor musunuz bu cümleleri kurarken? Size yazıklar olsun. Birazcık insanlık, edep ve vicdan... Sizden bir pirinç tanesinden daha küçük bir insanlık taşımanızı isterdim. Bu insan sizin çocuğunuzun annesi." cümlelerini dile getirdi ve Orçun Bey’i stüdyodan attı.

Eşine yaşattıklarının üzerine bunları diyen Orçun Bey’e karşı sinirlerine hâkim olamayan Esra Erol “Bazen bana 'nasıl bu kadar sakin kalabiliyorsunuz' diyorsunuz ya... Bazen kalamıyorum. Sinirlerime hâkim olamıyorum. Teşekkür edip helallik alamıyorsun. Allah'ınızdan bulun. Çık git. Çıkar mısın stüdyodan. Bu kadar da olmaz biraz insanlık ya. Bu kadar mı ar damarımızı çatladı, bu kadar mı utanmaz olduk ya' ifadelerinde bulundu.

 

Esra Erol’un bu halleri hafızlarda derin bir yer kazıdı. Olay sosyal medyada çok konuşuldu. Siziz olay hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Etiketler :